Джерард с първи гол за ЛА Галакси (видео)

10:22
Бившият капитан на Англия и Ливърпул Стивън Джерард вкара първото си попадение за своя нов клуб ЛА Галакси. 35-годишният полузащитник се разписа при победата над Сан Хосе Ърткуейкс с 5:2 в мач от Мейджър Лийг Сокър.

Гостите поведоха с 2:0 до 25-ата минута, след което Роби Кийн намали, а Джерард изравни резултата в 37-ата минута. Бившата звезда на Ливърпул също така се отличи с асистенция за единия от головете на Кийн, който оформи хеттрик в мача.

Джерард премина в Лос Анджелис след края на миналия сезон в Европа. Преди да отиде в американския клуб, той проведе цялата си кариера в Ливърпул