Слаб Левски загуби от Пирин (видео)

20:59
Отборът на Левски загуби от новака в "А" група Пирин с 0:2 в контролна среща, играна в Самоков.

Сините се представиха много слабо в този мач и успехът на техния съперник бе напълно заслужен. Благоевградчани откриха резултата още в 3-та минута чрез Мартин Тошев. Възпитаниците на Стойчо Стоев натиснаха в търсене на изравнителен гол, но бяха безидейни в атака и стигнаха до опасност едва в 45-та минута, когато Атанас Курдов стреля добре с глава, но вратарят на Пирин изби удара му.

През втората част картината на терена не се промени, а в 71-та минута орлите вкараха втори гол, дело на Антонио Хаджииванов, като това бе и последното попадение в срещата.

По този начин Левски записа втора поредна загуба в контролите, след като преди няколко дни отстъпи на руския Волга с 0:1.

Red_Manc
09.07.2015 00:06

Да гледаш как хейтърчетата се пръскат от злоба само защото Левски загубили приятелски мач, БЕЗЦЕННО*beer*

Chelsea86
08.07.2015 23:26

До коментар [@comment 1812099] от [@user miro211]:

Така е, прав си. Извинявам се.
Ама се дразня понякога като видя големи хора с детско мислене и държание.

WDale
08.07.2015 23:02

Симпатяги са Левски. Дробове пълни *lol*

ko4o4
08.07.2015 22:51

Гледам, че на коментара ми са дадени 2 + (благодаря) и 8 - , което , наблюдавайки от време на време играта и резултатите на синичките, ме навежда на мисълта, че има голяма вероятност точно такава да е и головата им разлика (2:*cool* след първите не повече от 2 кръга от родната ни "професионална" А група ...
п.п. както забелязвате, написъл съм, че има голяма вероятност , а не 100%, защото както повечето мислещи запалянковци усещат, тези 2 гола, които би трябвало да вкарат синичките, всъщност е доста несигурно дали изобщо ще се случат (е, може би до нова година ще ги видим, но аз не бих заложил и цент на такъв залог) *beer*

sundza
09.07.2015 09:59

Това с нулевата голова разлика е патент на ЦСКА, ние си вкарваме когато и на когото трябва, не ни мисли. А това "от време на време" вземи му сложи и ти едни кавички, щото от време на време не влизаш в постовете за Левски.

night_wolf1984
08.07.2015 22:30

Тая година Лудогорец,Берое,черно море и литекс ще са на челните места..другите ще са пълнеж*smile*

Chelsea86
08.07.2015 22:25

Слаб мач като за първи път на новите играчи. Направиха ми впечатления само Де Ноойер, Деян Иванов и Константину. Всички останали под всякаква критика, но като се има предвид, че играят първи мач заедно е нормално. Очаквам да се сработят горе-долу след 2-3 месеца. През това време няма да сме много за гледане.

П.П. Не знам само с какви очи фенове на някакво аматьорско отборче се подиграват на отбор от А група, че загубил безсмислена контрола от друг отбор в А група? Или разни техни сестри от Коматево, които ядат бой където и когато ги хванем. *wink*

Dunhill1893
10.07.2015 14:58

Ти от лудогорец,берое,ботев, локо сф и литекс ли си или от Левски? Типичнния фен на левски! Няма какво да кажеш по темата цска левски защото 6 пъти ви гърчихме пред 2 милиона тв зрители, и започваш да намесваш други отбори победили цска! Жалко е!

Stratievv
09.07.2015 10:30

Може Лудогорец , Ботев и Берое да не ги смазване , но вас ви смазахме колкото пъти трябва ( всичките ) и си останахте във втората шестичка :/ А щом стана дума за Берое - още сънуваш ли Мапуку , ако не този сезон ще започнеш отново *smile* Приятен ден ! *smile*

sundza
09.07.2015 10:04

И досега съжалявах, че ЦСКА няма да е в А група, но сега истински ме хваща яд, че няма да видим това "смазващо превъзходство". Много бързо забравихме пролетния дял ми се струва. И тогава не смазахте само Лудогорец...И Ботев, и Берое, и Локо Сф...., а, и Литекс.......*lol*Смазвачи

Stratievv
09.07.2015 09:47

Може да сме във В Група , но пък когато и да хванем всички отбори от А Група ( без Лудогорец , защото те вече са си много голяма класа ) бихме ги смазали , а вас дори премазали!

ko4o4
08.07.2015 21:36

добре че тази година отборите няма да са разделени на две групи , че синичките пак щяха да се борят за първото място, ама в групата на изпадащите *joking**joking**joking*
п.п. *joking**joking**joking*
п.п.п. сега поне имат шанс да се доберат до призовите 5-6 място - всъщност я да преброим - Лудогорец, Литекс, Черно море, Берое, а сега и Пирин *cigarette* ... извинявайте , сгрешил съм - ще се борят за призовите 6-7 място и то при условие, че Славия им се продаде, че то иначе работата отива на 7-8 място ...