Чили се класира за финала на Копа Америка (видео)

09:42
Домакините от Чили победиха Перу с 2:1 и се класираха за финала на турнира Копа Америка. Перуанците играха с човек по-малко повече от час, което помогна на чилийците да стигнат до първия си финал от 28 години насам.

Карлос Самбрано бе изгонен в 20-ата минута за нарушение срещу Чарлес Арангис, а в края на полувремето Едуардо Варгас откри резултата в полза на домакините. В 60-ата минута Гари Медел си отбеляза автогол, но малко след това Варгас с изстрел извън границите на наказателното поле вкара победния гол в срещата ("64).

В мача за титлата Чили ще играе с победителя от срещата Аржентина - Парагвай.

TheHeavenMakers
30.06.2015 21:28

Още не съм гледал мач на Аржентина в този турнир (тази вечер ще ги гледам) , но пък изгледах 4 мача на Чили и съм доволен от футбола който предлагат. Дано финала е срещу Аржентина и да се получи зрелище с много голове , без съдийски грешки и подпирания.

Ginekologa
30.06.2015 13:30

фенчетата на меси пискат нещо от страх ли*lol*

Manchester4o
30.06.2015 16:56

Значи според теб когато единия отбор играе много по добре но не може да вкара,съдията трябва да го подпре за да не стане кофти,че след такова надиграване да не вземат че загубят*joking*

bacardy_breezer
30.06.2015 16:06

Сефте... Ти помниш ли на някое голямо първенство да не са подпирали домакина ? Няма такова. Световно, Европейско, Копа Америка, Купа на африканските нации... Винаги домакина получава рамо, независимо дали е Бразилия, Чили, Южна Корея или Япония. Ще видиш, че догодина слаби или не французите ще бъдат добутани ПОНЕ до 1/2 финал.

sdw
30.06.2015 15:51

Стига си говорил за тея уруси,кажи си мнението за снощи с червения картон по средата на полувремето.Чили са страхотни,но това подпиране дразни

IW_IW
30.06.2015 15:21

Как да ти кажа сега ако си гледал целия мач щеше да си наясно че след изгонването на Кавани Урусите имаха повече шанс до преди това гола се печеше.Ти като фен на Барса поне можеш да сметнеш 2 и 2 колко правят,че когато единия отбор е разпилял другия от игра и падне след дузпи или 1 контра за цял мач е кофти.Във вчерашния мач дори и това да не беше директен червен тоя пич имаше картон от 7 минута най-малкото си е втори жълт играта си е опасна изрита го с бутоните в гърба какво повече трябва да му счупи кръста ли за да го изгони.

MaLkO_LuD94
30.06.2015 15:00

Владеенето няма никакво значение след като няма резултат от него може и 80-20 да е било и Урусите пак да стигнеха до дузпи а там вече е 50-50 *thumb_up* Чили в действителност играят може би най-добрият футбол от всички отбори на тази Копа но не е за омаловажаване и факта че когато им е трудно им помагат *thumb_up*

IW_IW
30.06.2015 14:55

И без излишното подпиране Чили играят невероятно в мача с Урусите преди картона на Кавани владеенто на топката беше нещо от сорта 75-25 ударите 9 на 1 не знам съдията какво общо е имал с това в снощния мач беше по-напрегнато но това е футбола в днешно време и слабите съдии също допринасят но като цяло Чили играе много добре.

MaLkO_LuD94
30.06.2015 14:48

Просто някои хора знаят правилата на играта и я разбират приеми го *thumb_up* Не може да са всички като теб *wink*

sdw
30.06.2015 14:43

Абе кви фенчета на Меси бе,то от хеликоптер се вижда кво става тука ... Тея чилийци ми бяха симпатични,но след такова бутане дано паднат с 5 гола на финала!

luiz_lfc
30.06.2015 13:11

Много ги подпират деам... Ама Аржентина ще ги опраят.

ApricotGarden
30.06.2015 19:01

Само ако Игуаин започне като титуляр. В противен случай не ги виждам аржентинците *joking*

El_Fenomeno_9
30.06.2015 12:52

Чили имат такъв страхотен потенциал , а точно като Колумбия и Аржентина показват толкова малко от него ... Май не беше чак такава загуба , че не се предава турнира от бнт-то , най - добро впечатление като игра на терена ми направиха Перу , Венецуела също надминаха себе си , но там възможностите са много много по - малки

dmccooper
30.06.2015 11:22

типично по бразилски, нямат един нормално спечелен мач,особено извън групите,дано поне на финала ги оставят да видим колко точно струват. както парите развалят хората,така съдиите развалят отборите.

MaLkO_LuD94
30.06.2015 10:48

Добутаха ги Чилийците до финал пък да видим на него ще могат ли да им помогнат или не *erm*

Ginekologa
30.06.2015 10:11

този варгас какво прави още в кпр се чудя *joking* хубав 2ри гол вкара

radunchu
30.06.2015 18:07

Този Варгас съм го забелязал още когато беше под наем във Валенсия. Все още не мога да си обясня защо не е в някой топ отбор, при положение, че е отличен играч. Пък и в QPR е резерва....