Милан падна от мексиканци в САЩ

08:54
Милан загуби с 1:2 от мексиканския Клуб Америка в контролен мач от турнето на "росонерите" в САЩ.

В първата си проверка на американска земя, тимът на Леонардо завърши 2:2 с отбора на Дейвид Бекъм Лос Анджелис Галакси.

Преди почивката не се случи почти нищо интересно, но през вторите 45 минути съперниците подобриха представянето си и головете не закъсняха. Ескуеда откри за мексиканците в 56-а минута, но 10 по-късно Филипо Индзаги изравни. Клуб Америка обаче успя да стигне до победата в 84-а минута с гол на Маркес. За Милан дебютира новото попълнение Огучи Ониеву, който обаче не се представи особено убедително.

Следващият мач на "росонерите" е в петък срещу Челси, а в неделя "червено-черните" играят с Интер.

Милан: Сторари, Антонини (68 Дзамброта), Неста (46 Ониеву), Фавали, Янкуловски, Гатузо (76 Щрасер), Зеедорф (61 Абате), Фламини, Зигони, Индзаги, Роналдиньо