Младежите на Сърбия станаха световни шампиони (видео)

11:32
Сърбия надви Бразилия с 2:1 след продължения и за първи път в историята стана световен шампион за младежи до 20 години.

Нападателят на Чукарички Станиша Мандич откри резултата в 70-ата минута, но 180 секунди по-късно халфът на Манчестър Юнайтед Андреас Перейра възстанови равенството. До края на редовното време повече попадения не паднаха и последваха продължения. Две минути преди края на второто атакуващият халф Неманя Максимович вкара безценния гол за сърбите.

Бразилците претърпяха провал в опита си да завоюват трофея за шести път.