Петев дава дебют на шестима срещу Турция

09:38
След като контузии, незаинтересованост или други причини лишиха националния отбор на България от доста играчи, се оказа, че селекционерът Ивайло Петев може да даде път на шестима дебютанти. Със сигурност контролата с Турция ще бъде истинско опитно поле като в състава са двама вратари, когато не са пазили за тима в официален мач, съобщава "Меридиан мач".

Става дума за Божидар Митрев и Благой Макенджиев. Намиращият се във великолепна форма защитник на Берое Атанас Зехиров изглежда единственият във въпросната шестица, който може да намери място и в евроквалификацията с Малта.

Другото трио от новобранци са Борислав Стойчев (Левски), Кристиян Малинов (Литекс) и Радослав Василев (Славия).

putopalo
08.06.2015 15:02

Видях че,най-залаганите днес са Египет,Дания и Турция.Мисля си че някой от трите ще се издъни мъжката-дано да са турците💰

night_wolf1984
08.06.2015 17:15

според мен ще е дания...*smile*

RMRM7
08.06.2015 14:52

Момчета това е само контрола, всички знаят какво могат Арда,Йълмаз или Чалханоглу, според мен най много едно полувреме да изиграят и после да се даде шанс на 18 19 годишни момчета, а българският национален отбор седи добре на терена срещу Италия или Холандия,просто няма някой опасен нападател който може да има 2 положения само но да вкара поне 1 гол

golemiq_geshan
08.06.2015 10:45

Инан, Топал, Чахланоолу, Торе, Туран, Йълмаз ..... Леле , а уж Терим щял да ползва резерви ... Ако тези момчета се разиграят и играта им върви нищо добро не чака дори големите европейски сили , какво остава за нас ... Добрата новина е , че поне това ще бъде напълно реален тест да видим до къде можем да се опънем на доста по - силен тим

08.06.2015 13:55

Ей..като каза Исландия..много радват тея...иначе успех на нашите.Понякога шанса е голямо нещо...ако го нямаш си заникъде,аз им гледах само мача с Холандия...за другите не мога да кажа нищо.Ама южните съседите по принцип винаги са имали добър отбор,а и много пари се вкараха в клубовете им и нивото значително се покачи*smile*

08.06.2015 13:08

От петте мача на Турция в групата им , гледах 3 , като говоря гледах , не някакви си репортажи , а гледах целите мачове - срещу Чехия , Латвия и Холандия ... Чехите бяха буквално смазани от положения и реално не да паднат турците , а трябваше да бият поне с 2 гола разлика , Латвийците имаха един период на възход от около 20тина минути като домакин през втората част , в които създадоха положения дори да спечелят и като цяло равния там беше горе долу заслужен , а равния им с Холандия беше също толкова нелеп като загубата от Чехия , те бяха смазани от холандците , просто топката не влизаше , макар че 10 минути преди края Турция можеше да сложи точка на спора от 200% ситуация , та идеята ми е , че играта на турците изобщо не е в никаква криза , просто в повечето мачове ги гони тотален малшанс , загубата им от Исландия също беше подпомогната солидно от червен картон , но там гледах само откъси и не мога да твърдя дали щяха да изравнят 11-11 , но по - скоро заслужено загубиха

08.06.2015 11:22