Шампионът Челси победи с 3:1 Съндърланд в мач без значение и за двата отбора. С две попадения за домакините се отличи Реми, като преди него Диего Коща изравни от дузпа. Преднина за "черните котки" по-рано в двубоя бе дал Флетчър.
Легендата Стивън Джерард се сбогува по много неприятен начин с любимия с Ливърпул, тъй като съперникът им в днешния ден смаза "червените" с 6:1. Слаба утеха за Стиви Джи бе почетното попадение, което той отбеляза в 70-ата минута.






















За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!
РегистрацияКоментари
25.05.2015 15:55
Без съмнение най-интересната лига, тука всички се борят с зъби и нокти, играта е твърда и на високи обороти, съдиите не дават току така фалове, както в други първенста... затова и няма резултати от сорта 7:3
25.05.2015 18:32
Е вчера имаше 6:1 *smile*
25.05.2015 15:31
Надявам се, че следващият сезон ще бъде още по-интересен *beer*
25.05.2015 12:02
Интересен сезон се получи. Челси - заслужен шампион и честито на феновете им. Лондончани май изобщо не пусната първото място през целият сезон? Поправете ме ако греша, но май е така. Арсенал както винаги на 3-то място и на косъм от 4-тото. Сити чак се учудих как завършиха втори. Сезонът им беше много колеблив, но в правилният момент натиснаха яката, но трябва да си подобрят представянето в ШЛ. Вече колко години са в ШЛ и най-далечното им класиране е 1/8 финал, където отпадат без никаква борба. Юнайтед си се класирахме отново в топ 4, което е повече от чудесно, но и ние имаме да се подобряваме доста.
Но най-голямото разочарование е Ливръпуул. Целият им сезон беше изпълнен с разочарования и общо взето се изср*ха на миналият. Не вярвам причината да е само липсата на Суарес. Не е възможно един играч да бъде ЧАК ТОЛКОВА ключов за даден отбор. Не може да е със Суарес втори и в битката за титлата допоследно, а без Суарес шести. Нещо друго има в цялата работа и според мен е именно треньора. Слаби трансфери, слаба мотивация. Легендата на отборът ти напуска, а той не може да стегне онези лигли да играят малко по-настървено на Анфийлд и поне да изпратят Капитана си с победа. Не само това, ами и за изпроводяк им го надъниха шест пъти вчера.
Но като цяло - хубав сезон! Следващият обещава да е по-интересен.
25.05.2015 08:45
Честито на Челси, отново ! Честито и на постоянните им фенове ! За всички други мога да кажа че свалиха нивото на английския футбол. Поне аз така го виждам. След първенеца следващите 5-6 отбора са отбори които едва едва избутаха. Хайде Сити не бяха толкова зле ако трябва да сме честни но могат повече. И другите могат повече.
От Юнайтед не съм доволен отново. Нито играта им беше красива, нито видях разтеж в отбора. Беше същото като при Мойс само че преди това направихме голям шопинг от който 3ма играчи се оказаха сполучливи.
Жалко за Джерард, жалко за Ливърпул. Догодина повечко късмет с покупките и по-малко стърлинговци. Чак мен ме е яд за това лайно.
Догодина ми се струва че пак Челси ще са на върха. В крайна сметка имат си Азар който прави чудеса и вдига нивото на целия отбор. Честито на всички.
А и по-малко хейт догодина нали така *smile*
25.05.2015 00:31
Беше повече от ясно къде отива титлата още лятото беше въпрос на месеци да се официализират нещата макар да имаше кратки моменти на несигурност особено в началото на 2015-та и боя от Тотнъм който още нямам обяснение как и защо се случи .
Догодина очаквам по-вълнуваща битка за първото място и поне 2-3 тима да се борят до края ,а не като тази разликата м/у 1-2 място да е 7-8-10 точки Февруари-Март .
Очаквам прогрес при Юнайтед и Сити , за Арсенал всичко е възможно както могат да направят от 10 мача 9 победи така и 5 победи и 5 загуби - неочакван отбор .
МЮ ще вземат една торба играчи и няма как да няма прогрес при тях .
24.05.2015 22:41
В действителност Челси бяха най-добрия отбор през настоящата кампания във Висшата лига. Показаха постоянство, нещо, което и при Ман Юнайтед, и при Ман Сити, и при Арсенал отсъстваше. През есента показваха по-привлекателен футбол, сега през пролетта може да се каже, че играха насигурно и по-скоро се стремяха да печелят максималния брой точки, ако ще и победата да е с един гол разлика. То всъщност така се става и шампион - с победи с по едно попадение разлика. Това бе специалитетът на сър Алекс Фъргюсън, сега е специалитетът на Моуриньо. Азар пък е най-добрия футболист в Англия за последната година, но пък и другите, които са неговото ниво или се доближават до неговото ниво не бяха в най-добрата си форма или изобщо не бяха във форма.
24.05.2015 20:28
Честито на платилите за Диема Спорт, които имаха честта да наблюдават зрелището между Хъл и Манчестър. Жалко за Джерард и честито на най-заслужилият отбор в първенството, Челси! С тази убедителност, с която вземаха своето през този сезон автоматично ги прави основен претендент и за следващия сезон. Още веднъж честито на Челси!
24.05.2015 21:43
Бъркаш ама страшно много. Точно това може да им попречи за другия сезон. В момента Челси има най-балансирания състав и са най-добрия отбор в Англия,но не може да не пипаш нищо за 2 сезона и двата да спечелиш ВЛ.другите отбори ще се подсилят със сигурност,а на Челси са им нужни адски малки и хирургически ,дето се вика,промени.Тоест най-малкото нещо да се сбърка и може да се създаде дисбаланс в отбора.А и точно липсата на конкуренция може да ги заблуди,че са фаворити и за другия сезон,защото реално те не са се борили толкова свирепо за тази титла,а я спечелиха доста лесно. За хейтърите,които веднага ще ме нападнат-Челси беше най-добрия отбор в лигата и напълно заслужи първото място,спор няма.Но това не означава,че автоматично и другия сезон Челси ще е фаворит. Моу взе отбора,една година му трябваше да си го направи,както той иска,тоест първата е отписана.Втората вече всичко е готово,излиза и се бие наред и се печели.И е много трудно да задържиш успехите през третата от този цикъл.А и мисля,че Моуриньо няма много успешни трети сезони с отборите си.
24.05.2015 20:17
Честита ни титла *smile* много хубав и интересен сезон беше...дано другата година да имаме още много поводи за радост с любимия ни тим...хехе .Късмет и на другите отбори и фенове. *beer*
24.05.2015 20:04
Честито на Челси жалко за Джерард но въпреки това той си е легенда и е жалко че напуска.
24.05.2015 20:08
Муниеса получи контузия,затва спря.
24.05.2015 20:05
Междо другото, защитниците на Стоук оставиха Джерард да вкара.
24.05.2015 19:57
[@link https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/10406588_10200632099921053_253742936177163254_n.jpg?oh=16911f2b01dedde9c32dced5b2c47f69&oe=55FAFA29]
24.05.2015 19:56
Затворихме още един сезон. Имаше хубави, имаше и лоши моменти! Честито на всички шампиони в страните си и сега чакаме трансферния прозорец - ще бъде интересно! Успех на всички!!
24.05.2015 19:53
Честита титла на Челси
24.05.2015 19:53
Много ми е жал за Джерард. Много "подобаващо" завърши кариерата си в Ливърпул. Въпреки че е видно на кой отбор съм фен, в тоя момент не мога злорадствам. Кофти край за такъв голям играч.
24.05.2015 19:39
Честита титла на феновете на Челси!
24.05.2015 19:38
Честито на всички, които симпатизират и подкрепят отбора на Тотнъм! Взехме евроквота, въпреки неубедителният сезон! Тотнъм напред! *beer*
24.05.2015 19:32
Мен пък най-много ме изкефиха Лестър.Това е отбор с дух,желание и цели!Още от първите кръгове видях всеотдайността,с която играят.Оказаха на дъното в края на половината сезон само заради атакуващия си и рискован начин на игра.Втората част от сезона НЕ уволниха мениджъра направиха един добър трансфер,подобриха играта си в завършващата фаза и просто станаха един от най-опасните отбори.Евала,радвам се,че и другата година ще ги гледаме във ВЛ.
24.05.2015 19:19
Честита титла на феновете на ЧЕЛСИ ! Дочакахме !!!
24.05.2015 19:15
мъка, мъкааааа.... тия Ливърпълчетата са отчайващи. Сега освен без Стиви Джи. и без евротурнири останаха... ако сега не уволнят Брендън не виждам кога... 100 и кусур милиона да опука за дървета, нищо запомнящо се в евротурнирите, нито във висшата... не че ван Гаал нещо кой знаеколко показа, ама на него му 1ви сезон и му е позволено, иначе за мен и той е за махане...
24.05.2015 19:44
Ше играят в ЛЕ.
24.05.2015 19:14
*beer*
24.05.2015 19:11
*cup**cup**cup**cup**cup*
24.05.2015 19:07
Честито на Челси!!! Заслужено! *beer*
24.05.2015 19:00
Еми добре пристрастен съм, но пак имаше 10 минути продължение, този път обаче нямаше кой да вкара. Вярно нямаше за какво. Съдията беше наш,но си не могат.
24.05.2015 18:59
Явно, че след като Съндерланд отбележи жозе мауриниу паркира автобуса. Браво
24.05.2015 18:58
Айде спасихме са ! Нюкасъл
24.05.2015 18:58
Ман. Юнайтед трябваше да пуснат Хъл Сити да вкарат гол накрая и така щяха да зарадват много фенове на Хъл...
24.05.2015 18:42
Леле майко... Само заради този мач бих уволнил Роджърс. Не, че нас не ни отстреляха разни смешници през сезона, особено в началото, но като изпращаш най-голямата си легенда за този век, ми се струва, че трябва да подхождиш малко по-ентусиазирано в последния му мач.
24.05.2015 18:42
Пак се извинявам на феновете на манчо. не разбрах защо ми изтриха извиненито. Жалко
24.05.2015 18:40
Айде червен за Фелайни.
24.05.2015 18:32
Има два гола, казват от засада. Заложих на манчо за последно. Извинявам се на феновете за грубите думи, но загубеното доверие не се връща.
24.05.2015 18:31
Браво и на Стиви, върна попадение за 5-1
24.05.2015 18:30
Какво им става на тези Ливърпул. Последен мач на Джерард, а те поне не си дават зор да го изпратят с победа. Роджърс заедно с половината играчи да се махат от отбора, просто те не са за такъв отбор, като Ливърпул, който в момента върви надолу. Трябват им качество, а не играчи на кило, и някой добър тренъор за да се върнат при големите.
24.05.2015 18:30
Браво на Челси 2-1. евала бе шампиони!!!
24.05.2015 18:25
Пуул добре изпращат легендата си... Първо 1:3 в последния му мач на Анфийлд, а сега 5:0 в последното му гостуване и то от средняка Стоук *thumb_down*
24.05.2015 18:24
Момчета има ли някакъв шанс МЮ да си вземат мача *erm*
24.05.2015 18:23
Само на мен ли ми се струва или наистина winner следят 9 мача?
Къде са Хъл Сити - Манчестър Юнайтед?
24.05.2015 18:27
Няма гол в мача затова не ги изписват *thumb_up*
24.05.2015 18:16
Ужас! Какво става с Ливърпул - да, представят се зле, ама чак пък толкова!...*sad**sick*
24.05.2015 18:09
какво прави сток*lol*
24.05.2015 18:05
Мач с мач не си прилича, но с този резултат доста футболисти биха се отказали от пуул...
24.05.2015 18:10
Не знам какво да кажа. Както бяхте в много добра серия, сега падате с 5 гола разлика..
24.05.2015 18:07
БР ако е начело и догодина аз няма да гледам !!
24.05.2015 18:04
Пфф кво правят тия Стоук*confused*
24.05.2015 17:59
какво става на Британия Стейдиъм *confused**confused*
24.05.2015 18:00
СРАМ! Това става....
24.05.2015 17:53
Пуул иначе да пуснат и един вратар второто полувреме няма да е лошо *cigarette* Да не стане така че да изпратят Джерард с любимия му номер *erm*
24.05.2015 17:52
Ливърпул са пълна трагедия.
24.05.2015 17:51
Арсен Венгер:Тио,през цялото време си контузен,играеш много малко,когато играеш не вкарваш.Отиваш в Ливърпул за сметка на Рахийм.
Тио:
Арсенал 4:0 Уест Бромич Албиън
Тио Уолкът 1:0 05'
Тио Уолкът 2:0 14'
Джак Уилшър 3:0 17'
Тио Уолкът 4:0 37'
*beer*
24.05.2015 17:50
много народ издъниха тия палячовци
24.05.2015 17:47
Ливърпул сериозни ли са
24.05.2015 17:45
Ливърпул смешницииииииииииииииииии 5:0
24.05.2015 17:45
Стоук Сити се гаври с Ливърпул *joking*
24.05.2015 17:44
Просто като видя БР на тъч линията как пляска при резултат 4-0 и чак ми става смешно , а не би трябвало...
24.05.2015 17:43
Дрогба получи заслужено уважение ! За мен той по нищо не отстъпваше на най-добрите периоди на Фалкао, Ибахимович, Перси.
24.05.2015 18:03
Не срами Дрогба като го слагаш с Фалкао и Перси,а иначе се радвам адски много,че Лампс ще си тръгне с гол,прекрасно беше и изпращането на Дрогба,това заслужава и Чех.Щеше да е хубаво 4-те легенди да вдигнат ВЛ за последно,но ще се задоволим само с 3 от тях
24.05.2015 17:24
Уолкът е човека, жиру е карък
24.05.2015 17:23
Мразя Манчо, но гола за Хъл не го видях, дайте мнение.
24.05.2015 17:22
Хъл - Манчестър правят добър мач и очакваната еденица май ще излезе *smile* Иначе е добре и за другите големи първенства да се пуска Скорцентър *thumb_up*
24.05.2015 17:09
Най-тъжният ден *sad**cry*
24.05.2015 17:09
Добре ще е ако диемаджиите вземат пример от Евроспорт и пускат картина от вси4ки по- интересни ма4ове. Да се види какви ще са отзивите на зрителите.
24.05.2015 17:06
Не останаха много нерешени сметки... Единствено в битката за оцеляване ще има интрига. За местата даващи право на у4астие в ЛЕ си мисля, 4е няма да е толкова люта битката, защото знаем с какъв ентусиазъм играят английските обтори във втория по сила турнир.
24.05.2015 18:01
Само че вече победителят от Лига Европа му се дава право на участие в ШЛ! И оттук нататък май ще им се промени малко позицията по този въпрос.
24.05.2015 17:04
Някой може ли да даде линк за Хъл сити-Юнайтед
24.05.2015 17:00
Що не дават Челси????????
24.05.2015 17:07
Да,явно е станало някакво объркване
24.05.2015 17:06
пуснаха Ливърпул отначало, за това е писал този коментар. И аз се зачудих защо Ливърпул като навсякъде пишеше Челси
24.05.2015 17:04
дават ги по диема