Сасуоло тупна Милан (видео)

16:03
Милан записа трета поредна загуба като гост и общо четвърта в последните пет мача. Играчите на Филипо Индзаги отстъпиха с 2:3 на стадион "Мапеи" срещу Сасуоло.

21-годишният талант на Ювентус Доменико Берарди вкара хеттрик за състава на Еузебио Ди Франческо, докато Джакомо Бонавентура (33) и Алекс (51) бяха точни за гостите. Решаващо за поражението се оказа изгонването на Бонавентура в 57-ата минута за два жълти картона. Секунди преди края Сусо също бе изгонен с директен червен картон.

Така росонерите останаха на 10-о място с 46 точки и вече имат повече загуби от победи през сезона 12 срещу 11. Домакините подкрепяни от 15 000 тифози бяха изпратени с аплодисменти, както и бяха посрещнати преди срещата след второто поредно спасяване в Серия "А" още миналата седмица.