Юнайтед с победа и във втората си контрола в Азия

17:50
Английският шампион Манчестър Юнайтед победи сборен отбор на Малайзия с 2:0 в контролната среща, която се игра в столицата Куала Лумпур.

Първото попадение в мача отбеляза Федерико Македа в 11-а минута. Тогава Фабио да Силва центрира от ляво, а топката попадна у Дарън Флетчър, който подаде на младия италиански нападател и той не сгреши.

Вторият гол стана дело на новото попълнение в състава на сър Алекс Фъргюсън Майкъл Оуен в 14-а минута. След центриране на Зоран Тошич, защитата на Малайзия не успя да изчисти добре топката и носителят на "Златната топка" за 2001 година не пропусна да накаже вратаря на домакините.

През второто полувреме сър Алекс извърши множество смени, като в игра се появиха и Уейн Рууни и Димитър Бербатов, но въпреки, че създадоха няколко чисти положения, те не успяха да реализират нов гол за Юнайтед.