Наполи забоксува срещу Днепър (видео)

23:57
Наполи и Днепър Днепропетровск не се победиха в първа полуфинална среща от турнира Лига Европа. Двубоят на стадион "Сан Паоло" приключи при резултат 1:1.

Гостите имаха голям късмет, тъй като изравнителното попадение на Селезньов в 80-ата минута бе от засада, която не бе забелязана от съдиите. Преди това Давид Лопес бе дал преднина на Наполи в 50-ата минута, а домакините направиха и още куп пропуски пред вратата на Денис Бойко, който също се отличи с няколко прекрасни спасявания.

Стартови състави:

Наполи:
Андухар, Бритос, Маджо, Гулам, Албиол, Кайехон, Жоржиньо, Хамшик, Лопес, Инсине, Игуаин

Днипро: Бойко, Матос, Чеберячко, Дългас, Федецки, Канкава, Коноплянка, Лучкевич, Федорчук, Ротан, Калинич

08.05.2015 10:58

Дано Днепър се класират за финала!!! Писна ми от това да гледам едни и същи отбори всяка година в заключителните фази на турнирите... пари, пари... Днепър е пример за това, че със страст и хъс и желание парите могат да бъдат преборени! Евала!

П.С. Не пишете "все едно в Днепър" няма пари... ами в сравнение с Аякс, с Наполи... нямат и трошички в торбичката си *smile*

david_villa11
08.05.2015 09:12

браво на страни4ния изгореха доста фи6ове *erm* ...футбол

CFCLondon
08.05.2015 01:08

Браво на Днепър. Определено отборите от бившия Соц. блок показват завидни мускули в този турнир, вече дълги години, видя се и този сезон. Все пак не трябва да отписваме Наполи. Знаем Бенитес какъв турнирен спец е, а и италианския клуб разполага с доста класа в състава си. Дано отидат на финал, колкото и да са ми симпатични украинците. Гледа ми се Севиля - Наполи.

luiz_lfc
08.05.2015 00:23

И тоя хикс нищо не променя другия мач няма да имат такъв луд късмет.

iskren1981
08.05.2015 00:03

Не заслужен резултат за Наполи но вярвам че на реванша няма да сбъркат смятам че ще си земат мача в Украйна и се пак Днипро изравниха след съдийска грешка можеха да паднат и с повече

07.05.2015 23:49

Дърваро Игуаин е просто трагедия... не му ли писна да изтърва...

Hitchhiker1902
07.05.2015 23:46

Това в реванша ли? Наполи са безпомощни, а за капак и съдиите ги заклаха....

night_wolf1984
07.05.2015 21:55

Досега наполи подценяваха турнира...да видим сега..очаквам не лесна победа срещу коравите украйнци*smile*