Левски пак разби Хасково (видео)

19:52
Отборът на Левски записа категоричен успех с 5:0 при визитата си на Хасково в последен двубой от кръга на "А" група.

В 19-ата минута Луис Педро проби отдясно и центрира, а Мигел Бедоя засече топката с глава и прехвърли вратаря на Хасково, с което откри резултата - 0:1. След почивката паднаха останалите попадения.

В 54-ата минута Антонио Аниете центрира от корнер, защитниците на Хасково не се намесиха добре и топката стигна до Божидар Краев, който отблизо с глава отбеляза втория гол. Шест минути по-късно Антонио Аниете изпълни перфектно пряк свободен удар и прати топката в горния десен ъгъл на вратата на Хасково и направи резултата класически.

Наказателната акция на сините продължи и в 67-ата минута Мигел Бедоя отбеляза невероятно попадение, след като стреля от дистанция и изненада вратаря на домакините, пращайки топката в горния ляв ъгъл. В края на двубоя Орачев оформи крайния резултат.