Милан и Галакси не се победиха, публиката разнищи Бекъм

08:49
Милан и Лос Анджелис Галакси завършиха 2:2 в първа контролна среща от американското турне на "росонерите".

Футболистите на Леонардо на два пъти излизаха напред в резултата, но въпреки това не успяха да спечелят двубоя.

Тиаго Силва откри за италианците в 16-а минута, но Гордън изравни за Галакси в 30-а. В 61-а минута Филипо Индзаги вкара втори гол за Милан, а пет по-късно Джордън оформи крайното 2:2.

Мачът ще се запомни и с гневните реплики към звездата на тима от Лос Анджелис Дейвид Бекъм, който бе бурно освиркан от местната публика. Феновете на Галакси нарочиха англичанина за предател, след като халфът обяви, че желае да се завърне в Европа.