Интер падна от мексиканци след дузпи

08:37
Интер загуби с 5:6 след изпълнение на дузпи от Клуб Америка в контролна среща от предсезонната си подготовка в САЩ.

Силва изведе мексиканския тим напред в 51-а минута, но Иван Кордоба възстанови равенството в 60-а. Победителят в двубоя бе определен с удари от бялата точка, при които футболистите на Америка бяха по-точни и спечелиха с 6:5.

През първото полувреме голове не паднаха, но въпреки това двубоят бе динамичен и интересен.

Втората част започна добре за Америка и в 51-а минута Силва от воле откри резултата. Само минута по-късно мексиканците пропуснаха да удвоят. В 60-а минута Кордоба с глава след корнер изравни.

Интер: Белек, Сантон (Крин 77), Кордоба, Матераци (Бурдисо 46), Киву (Санети 46), Мота (Мансини 55), Камбиасо (Оби 63), Мунтари (Балотели 30), Куарешма (Ибрахимович 55), Милито, Станкович (Виейра 46)