Челси би при дебюта на Татко Карло

09:25
Челси победи Сиатъл Саундърс при дебюта на Карло Анчелоти като наставник на "сините".

Контролата бе първа за лондончани от турнето им в САЩ, а головете за тима от "Стамфорд Бридж" вкараха Даниел Стъридж и Франк Лампард през първото полувреме.

Анчелоти пусна два различни състава преди почивката и през второто полувреме, като единствено Лампард остана на терена през всичките 90 минути. Участие в мача не взеха Дидие Дрогба, Майкъл Есиен, Саломон Калу и Рос Търнбул.

В 11-а минута Стъридж с хубав удар от границата на наказателното поле изведе Челси напред. Лампард бе автор на второто попадение в 34-а минута след пас на Никола Анелка.

Челси (първо полувреме): Чех, Босингва, Алекс, Тери, А. Коул, Балак, Лампард, Деко, Малуда, Анелка, Стъридж

Челси (второ полувреме): Иларио, Белети, Иванович, Карвальо, Хътчинсън, Балак (62 - Микел), Синклер, Лампард, Шевченко, Писаро, Ди Санто