Оуен донесе победата на Юнайтед срещу Малайзия, Бербатов титуляр

15:04
Манчестър Юнайтед победи сборен отбор на Малайзия с 3:2 в първата си контролна среща от азиатското лятно турне.

Българският нападател Димитър Бербатов започна титуляр за своя отбор и бе заменен в 70-а минута от Федерико Македа. Победният гол за "червените дяволи" пък бе дело на Майкъл Оуен в 86-а минута.

Уейн Рууни откри резултата още в 9-а минута. Бербатов стреля към вратата на Малайзия, стражът на домакините изби, а Рууни успя да я довкара за 1:0 в полза на своя отбор. В 28-а Луиш Нани след пас на Рууни покачи на 0:2.

Холандският вратар на Юнайтед Едвин Ван дер Саар обаче допусна сериозна грешка в 45-а минута, когато бе прехвърлен от нападателя на домакините Йа Йа за 1:2. В 53-а отново Йа Йа вкара за 2:2.

Четири минути преди края Майкъл Оуен отбеляза първия си гол за Манчестър Юнайтед и донесе победата на "червените дяволи".

Манчестър Юнайтед: Ван дер Сар, О\'Шей, Еванс, Фърдинанд, Евра, Гибсън, Андерсон, Скоулс, Нани, Рууни, Бербатов

Cris_7
19.07.2009 10:48

Браво *wink* Не съм гледал мача , но сигурно са играли много добре : )

FLY_I
19.07.2009 09:13

Нали знаете,че големите играчи дебютират с гол

Anaxagoras
18.07.2009 21:54

shark2009, по много тв го даваха. За р2р програми не си ли чувал? Или поне за Justin.tv?

me4a123
18.07.2009 20:55

Стадиона беше бая пълен. Двата гола май им ги пуснаха бяха много смешни. Онея двамата (всеки лаком за гол) това, че ги няма не променя големия отбор. Те колкото са вкарали толкова и са ощететили отбора от лакомия, но това не се забелязва.

shark2009
18.07.2009 20:10

По коя ТВ са го давали и защо не съм го гледал *sick*

zhivkot
18.07.2009 20:08

Тошич и Фабио направиха добро впечатление по време на мача. Биха се справили като титуляри в по-важни мачове. Нани не блесна с нищо особено, а Македа беше трагичен - момчето не може да отиграе една топка...Оуен показа, че не е загубил головия си истинкт. Нани не блесна с нищо особено, въпреки че се разписа. Фостър отново доказа, че не е готов да поеме фланелката с номер 1. Ван Дер Сар също не беше убедителен, но всички правят грешки в предсезонната подготовка.

zhivkot
18.07.2009 20:04

Бербатов игра в своята обичайна роля като плеймейкър на дъгата на наказателното. Почти всяка топка минаваше през него. Показа техника и зарадва публиката, а точно това е целта на тези мачове - Радостни азиатски фенове, повечко купуване на фланелки и сувенири, а подготовката е на последно място. Ако бяха толкова полезни тези мачове, Манчестър нямаше да участва в турнир с Бока, Милан и Байерн и нямаше да има мач с Валенсия в началото на август.

Бербатов си свърши работата - направи асистенция, правеше играта на отбора, показа техника, но за съжаления не успя да вкара. Трябва да стане малко по-егоистичен играч - да стреля повечко...

villitu
18.07.2009 19:03

Аз също гледах мача и съм съгласна с MeToDueB *wink*

MeToDueB
18.07.2009 18:33

пише се чесТно. Прескачай ги, но аз съм гледал мача и съм обективен, а не тоя, който не е гледал мача и говори глупости *wink* Прескчай ги .. и аз твойте за Левскито ги прескачам .. ама къде е Бербатов, къде е Левски *joking* разлика от небето до земята.

Adrian000
18.07.2009 18:27

MeToDueB , ти когато коментираш Берба все едно и също пишеш бе брато пък било то и да е играл 2 минути. Чесно казано в темата Бербатов твоите коментари ги прескачам щот съм ги чел вече сигурно 2000 пъти изобщо не си обективен!

MeToDueB
18.07.2009 16:46

mitaka88_bg

ааа .. не .. не говори глупости тъпак .. гледах мача в интернет и Бербатов се движетеше, показваше техника и имаше доста от неговите "магически докосвания и отигравания" .. и петички и спирания, но пак подаваше доста .. вместо да стреля. Хареса ми играта на Юнайтед, макари без Роналдо ми се струва, че сега играят по-разчупено, разнообазно и изграждат нов стил. Атакуват и от дясно и през центъра и от ляво .. въобще играха добре, но грешките в защита бяха много груби .. ама все пак .. часовата разлика може да не се отразява добре на футболистите .. особено защитниците, които бяха много, ама много разсеяни и вратаря също ...

paco_kl
18.07.2009 16:32

timati-абе пич,за какъв пеле ми говориш?та той си е бил пълен кавал,верно головете ги е нижел един след друг,но...ако не е бил мане гаринча,пеле щеше да си е един обикновен циганин(не че не е)за никого не е тайна,че даже и нищо не разбира,всички прогнози са му грешни,както за футболисти така и за отбори.не ми се спори и за това кой решава,че пеле е най-великия!знаеш много добре,че копелетата с големи джобове и високи постове ако решат ще направят и ван гаал най големия треньор!

AnTONYo
18.07.2009 15:57

За мене Оуен е доста по-добър от Бербо ! Но времето е пред нашето момче .

timati
18.07.2009 15:56

Frankie_Lampard хахахахахааххааххахаха вярваш си тази МЪРДА да е с класи над звездите от Манчестър....мн сте ми смешни хората,които го издигате Бербатов все едно говорим за Пеле във годините,когато играеше активно

villitu
18.07.2009 15:25

В първото полувреме Бербо щеше да вкара,но ударът му бе блокиран и след това мисля пак Бербо даде асистенцията за гола на Рууни *stop*
И на няколко пъти точно Бербатов извеждаше Оуен!
А според мен Нани е новия Роналдо!!!Същия начин на игра като на Роналдо ,Нани има голям талант!

Frankie_Lampard
18.07.2009 15:21

mitaka88_bg.. смешнико явно ти си един завистлив кучи син... Бербатов направи играта на Манчо днес и се движеше най-много по терена за разлика от някои други. БЕРБАТОВ е с класи над много от "звездите" на Юнаитед!

atomicgun
18.07.2009 15:17

Ван дер Саар и Фостър направиха мача интересен иначе се игра на една врата в не особенно високо темпо Шоу трябва да става *wink*