Санчес класира Арсенал за финала на ФА Къп (видео)

22:08
Арсенал се класира за финала на турнира за Купата на Англия - ФА Къп, след като регистрира трудна победа с 2:1 над втородивизионния Рединг. Мачът на "Уембли" се реши след продължения, след като редовните 90 минути не излъчиха победител.

Топчиите излязоха напред в резултата в 39-ата минута чрез Алексис Санчес, но малко след началото на второто полувреме Гарат МакКлиъри възстанови равенството.

До края на редовното време на мача двата тима не успяха да се надиграят и се стигна до продължения. В края на първото малко полувреме Санчес реши окончателно двубоя и класира Арсенал за финала.

В другия полуфинал един срещу друг се изправят Астън Вила и Ливърпул. Мачът е утре от 17:00 часа.

Danskrastev
18.04.2015 23:37

Добре че Рединг нямат качествен централен нападател защото имаше два случая двама срещу двама и като нищо можеха да ни вкарат гол ние пък от друга страна ударихме три греди,и за пореден път се убеждавам че Венгер не може да рутира отбора,и за това се получават много контузени в отбора.Венгер си е доказан романтик,и никога няма да стане прагматичен мениджър вкарваш един гол и стоиш в защита плътно просто Венгер не е такъв човек опита се този сезон, повежда отбора с 1 гол и пуска няколко защитника някой път се получи друг не за това по-добре да си кара както си знае или по-добре направо да се махне,да видя Арсенал с нов мениджър сигурно ще е нещо уникално.Венгер вече ми е прекалено аристократичен за английския футбол, трябва ни мениджър който да гори,да има хъс в него,а не да си закопчава и разкопчава якето да размята бутилки вода, трябва ни някой тип Клоп или Симеоне.

madmaxxxx
19.04.2015 07:02

За Чемпиъншип Погребняк е един от най-качествените нападатели.

methazoid
18.04.2015 22:59

Габриел е бразилската версия на Гарет Бейл. Всичко си има - уши, зъби, челюст.

iskren1981
18.04.2015 22:47

За кой ли път Арсенал изиграват поредния си педераски мач а Венгер си е кавал и такъв ше си остане кво беше това водене на мач незнам играе с отбор който е пъти по по слаб от него вместо да вкара втори гол и да затвори мача накрая ше извърти педераски хикс доминират във вишата лига а на турнирен мач серът по стадиона

aa2
19.04.2015 15:07

Само и единствено твоя си е вината, че си заложил на Арсенал.Първо - колко им беше коефицента?Аз заложих за Рединг в бет365 и коефицента беше 15, сигурно а Арсенал е бил 1.2, а в Еврофутбол най-вероятно и 1.15.Второ - в ФА да заложиш с идеята, че залагаш на името на отбора и формата, и класата...ами това си е тъпо.В този турнир са ставали такива брутални изненади, че е глупаво да залагаш на името на отбора.Трето - след като си залагаш трябва да знаеш, че губенето на фиша е възможно, няма сигурни мачове.

Arsenal966
18.04.2015 23:19

В ФА Къп,срещу отбор и от 4-та дивизия на Англия,все едно играеш срещу топ отбор от ВЛ,защото на другия отбор изобщо не му пука,че играе срещу отбор от ВЛ ! Стават страшни мачове,много малки отбори изхвърлят големите......просто това е ФА Къп !

iskren1981
18.04.2015 23:09

Това им е редовен номер миналата година на полу финала с дузпи на финала с продължение от пъти по слаби отбори тая година с Монако днеска Рединг а като ти прецака колонката само един мач е си е гадно

sakata_97
18.04.2015 23:01

Ако си забравил това е турнирен двубой,а за ФА изненади винаги са се получавали през годините.Ясно е че играхме слабо,но класирането за финала ни тази вечер беше много по-важно,макар и да беше със продължения.Един финал срещу Ливърпуул би бил страхотен за гледане*beer*

ApricotGarden
18.04.2015 22:55

Усещам, че май си заложил за Арсенал. Рано или късно ще разбереш, че никой не ти е виновен за това за кого си избрал да залагаш.

aa2
18.04.2015 22:21

Браво, браво, Уинърци, за пореден път показахте, че сте едни от най-слабите в отразяването на футболни новини!Как може да пуснете тема 30 минути след края на 120 минутна битка на 1/2 финал в най-старият турнир в света?Пълна излагация!

Arsenal966
18.04.2015 22:32

И пуснаха 5 резултата за мачове в Бундеслигата в една малка статия като объркаха един от резултатите и май все още не са го редактирали *cool* Класа Уинър,класа *cool*