Реал Мадрид продължава да диша във врата на Барса (видео)

22:27
Реал Мадрид не допусна изненада при домакинството си на  Малага. Кралският клуб се наложи над съперника си с 3:1 и отново се доближи на 2 точки от лидера Барселона.

Белите откриха резултата в 24-ата минута чрез Серхио Рамос. В 67-ата минута Кристиано Роналдо пропиля отлична възможност да удвои предимството на своя тим, след като пропусна дузпа. Секунди по-късно обаче Хамес Родригес покачи на 2:0. Гостите отговориха светкавично и в 71-ата минута Хуанми Лопес върна едно попадение. Крайният резултат оформи Роналдо във втората минута на добавеното време на мача.

С успеха си Реал се утвърди на 2-о място в класирането със 76 точки, а Малага остава 7-и с 46.

eELBARCa
19.04.2015 16:30

Трепери те ли балеринки *scared**scared**scared*

Drogba_d
19.04.2015 13:59

И бензема и бейл ще играят срещу атлетико ... Тези номера с контузени ги правят всички отбори... В деня на мача ще кажат че са се оправили *beer*

UrRolS
19.04.2015 15:14

Някой от щаба на Реал да го е потвърдил ?

19.04.2015 13:40

Да така е, имаха късмет, но второто полувреме изцяло доминираха и заслужиха нови 3 точки. Някой знае ли Бензема ще играе ли срещу Атлетико ?

MartinFilipov7
19.04.2015 13:19

Може. Доста им върза в мача с Валенсия, струва ми се.

bavarec666
19.04.2015 12:18

зализания пак е пропуснал дузпа , за кашмер е!

LosMerengues
19.04.2015 10:11

Важна победа, но това с контузиите е брутално. Тъкмо се върнаха всички и сега пак. Хайде Бейл и да не играе 1-2 мача...ще го прежалим, особено в тази му форма, но Модрич....е това е жесток удар.
Можем само да се надяваме останалите да му осигурят поне още 1 мач за този сезон.....на 6 юни.

19.04.2015 12:15

Дай боже да се класираме за финала в Берлин, но няма да е добра идея там да се заложи на Модрич. От една страна няма да е в топформа след пауза от 6 седмици, и по-важното е че разтежение на кръстна връзка е сериозна контузия и има риск от скъсване на връзката, а това автоматично значи 6-8 месеца извън игра и при възрастта на Модрич има риск да не видим повече познатия Лука. По-добре да си почине добре и да се готви за новия сезон. Колкото до мача в сряда и следващите мачове, аз бих изпробвал една позабравена схема. Трябва ни типичен дефанзивен халф, за да може Кроос да заиграе по-напред и заедно с Иско да връзват играта. Анчелоти сигурно ще предпочете Ияраменди или Лукас Силва, но аз бих пуснал като опорен халф Пепе, той вече е играл на тая позиция при Моуриньо, а така ще има място и за Варан в състава. Хамес ще е на позиция зад нападателя, а напред Роналдо и Бензема. Поледните мачове Чичарито е свеж и играе не лошо и е добре да го използваме повечко преди да го върнем на Съединените манафи, Хесе също е вариант. Стига да няма повече контузии, можем да се справим. И за другия сезон да ни е за урок, трябва ни повече дълбочина на скамейката и повече ротации.