Парма подчини Ювентус (видео)

21:08
Ювентус записа шокираща загуба с 0:1 като гост на опашкаря Парма. Срещата от 30-я кръг на Серия А се игра на стадион "Енио Тардини".

Главен съдия на мача бе Андреа Джервасони.

Старата госпожа записа едва второ поражение за сезона. Първата загуба на Юве в Калчото бе в двубоя срещу Дженоа през есента.

Юве започна срещата с голяма част от резервите си. Треньорът Масимилиано Алегри реши да даде почивка на основни футболисти, за да ги запази свежи за мача с Монако от Шампионската лига във вторник.

Единственият гол в мача падна в 60-та минута. Исаак Белфодил намери с пас по земя Хосе Маури непокрит на границата на пеналта и халфът преодоля Сторари с добре премерен удар, попаднал в горния десен ъгъл.

Въпреки че Юве доминираше през всичките 90 минути, днес Старата госпожа бе изключително ялова във фаза атака и поради това не съумя да пробие нито веднъж защитата на Парма.

Ако утре Рома победи Торино, изоставането от Юве ще бъде съкратено на 11 точки.

Gogata85
12.04.2015 02:23

Тук няма какво да се чудим.Всичко е ясно,Юве вече са шампиони и имат пълното право да мислят повече за ШЛ отколкото калчото. Защо да се хвърлят 100% срещу изпадащ отбор?

tishowinner2
12.04.2015 00:16

Тук който каже че няма тото е за шамар през устата ! Юве са супер много над Рома боли ги ако загубят 1 мач ..

golemiq_geshan
12.04.2015 11:02

Първо се хвани да ГЛЕДАШ малко мачове , после обяснявай кой в какъв свят живее ...

Ginekologa
12.04.2015 00:57

в кой свят живееш бе *joking*

12.04.2015 00:31

Кво черно тото , я се събдуди ... Юве без играчи като Видал , Погба , Тевез , са все едно Каляри ... Парма въпреки ужасното си състояние , имат много класа в отбора , погледни какви играчи защитават цветовете им , макар че повечето са резерви и дори са извън групата , което лично аз го отдавам на това , че вероятно взимат големи бонуси за изиграни минути и съответно там представяне , голове и др... Преди няколко кръга като подновиха с Торино , се хванахме на бас с един приятел , че Парма няма да загуби , той ми викаше как няма да загубят , те са мега слаби яко ще се залага срещу тях , и наистина загубих като паднаха , ама след това ?! За това в прогнозите е важно не да познаеш 1 мач , а да имаш реална оценка за състоянието на даден отбор и в поредица от мачове да знаеш кога къде и кого може да изненада

12.04.2015 00:40

Мдаа, ама Парма сигур няма нищо общо с това конкретно тото, ами Ювентус си изкарват парички при вече спечелена титла. Срам!

ApricotGarden
11.04.2015 22:51

Нека ЦСКА и Левски още да се оплакват, че нямат пари...

rekontra

С Вучинич какво става

BoB_i_leshta
11.04.2015 23:10

Отиде да играе в някой арабски отбор ,Ал Джазира ,ако не се лъжа .

biserms
11.04.2015 21:20

Иначе Парма за последните три кръга взе повече точки отколкото за целия сезон преди това *lol* Дано да оцелеят някакси макар че изглежда невъзможно, все пак са си емблема на Калчото *smile*

biserms
11.04.2015 21:14

Еми с оглед на тва че винаги играеме много трудно на "Енио Тардини" и с оглед на тва, че без Буфон, Бонучи, Бардзали, Евра, Пирло, Погба, Тевез и Мората. Ясно е мислите на отбора къде са насочени. Хубавото е, че можем да си позволим лукса да се дъним с оглед на голямата преднина. А и малко отрезвяване в отбора да има.

RMRM7
12.04.2015 18:10

не си противореча, а ти така искаш да ме разбереш, понеже си фен на Юве

biserms
12.04.2015 16:42

Е ти усещаш ли колко тъпо си противоречиш... Казваш, че в Италия била най-голямата мафия и после ми говориш за някви ДОКАЗАТЕЛСТВА, хахахаха. То и в България намериха "доказателства", че мръсни мошенници като Томов, Лечков Цв. Цветанов са невинни като калинки и не са откраднали 1 лев. Коня Морати се е погрижил за всичко. В момента Ювентус съди FIGC за 400млн. евро заради скалъпения скандал, защото оправдаха основните "виновници" за Калчополи.

RMRM7
12.04.2015 13:37

е за да има наказание,трябва да имат доказателства, без доказателства не можеш да накажеш дори куче, а как са наказали отбор като Ювентус ? а всичко останало след това са опити за да се изчисти петното,което е невъзможно, Италия е страна известна с мафията си и те се гордеят с това, така че няма смисъл да го говорим ,нито ти нито аз знаем истината,но никъде по света не можеш да накажеш някой без да го докажеш, а те са наказани по най-лошия начин

futbolista_rs
12.04.2015 12:56

Еми доказаха в съда, че няма такова нещо и сега съдим ние федерацията. Май не следиш футбола, или сигурно следиш изявите на Пеналдо само.

RMRM7
12.04.2015 12:20

Където е продаването там е и купуването,така че ако се докаже нещо наказанието няма да е по-леко, това си е голямо петно което остава завинаги в историята на клуба

12.04.2015 10:39

На човек, чийто девиз е "Ограничението прави силата" и да им обясняваш няма да те разберат *wink*

biserms
12.04.2015 01:01

Е да Челси - Брадфорд 2:0 на полувремето 2:4 краен е доста по-чист от Парма - Юве, нали *joking*

Ginekologa
12.04.2015 00:58

а как ще има мълчи *lol*

biserms
12.04.2015 00:53

За Серия Б скалъпеното обвинение ни беше КУПУВАНЕ на мачове, не продаване *wink* Иначе според мен няма тото тук, просто играхме с втория отбор и яловия Йоренте + прекалено зеления Коман в атака и нищо не им се получаваше. Всеки си има право на мнение, но аз като човек, който следи Серия А от 20 години познавам кога се играе симулативно, а днес Юве се опитваше ама просто с тия изпълнители на терена нямаше как да им се получи. За мен по-съмнителна е победата на яловия Реал М. с 9 ГОЛА, всеки с вижданията си.

RMRM7
11.04.2015 23:57

С оглед на това,че Юве бяха в Серия Б заради черно тото.... е нормално да има такива мачове

night_wolf1984
11.04.2015 22:17

Трябваше да вземат Лукаку...когато беше свободен...сега май гласят Фалкао за Юве*smile*

Arsenal966
11.04.2015 22:03

Още като го взехте си казах,че това е лош трансфер за Юве,защото реално искахте прекалено много от него.Просто не е за толкова голям клуб като Юве,имате нужда от повече класа в атака,класа като Тевез !

fivooo
11.04.2015 21:57

Щом има кой да се излъже да вземе Божинката и Михайлов, то за Йоренте ли няма да се излъжат?

biserms
11.04.2015 21:42

Йоренте миналия сезон си цъкаше стабилно не знам що влезе в такава дупка, но е много зле... Дори Матри е 3 пъти по-добър избор от Йоренте в момента. Има някви слухове, че Тотнъм го искат, дано им го пробутаме, макар че се съмнявам, че някой може да го иска в тази форма *joking*

Arsenal966
11.04.2015 21:29

Йоренте отново показа,че не е за вас ! Относно загубата....пазите си силите и играчите за мача с Монако,напълно нормално !