Реал Мадрид с класика срещу Ейбар (видео)

18:48
Реал Мадрид победи Ейбар с 3:0 на стадион "Сантияго Бернабеу" в мач от 31-ия кръг на испанската Примера дивисоон.

Въпреки че Реал Мадрид започна двубоя в доста експериментален състав, още в 21-та минута възпитаниците на Карло Анчелоти успяха да открият резултата.

Лука Модрич бе фаулиран пред наказателното поле на гостите. Кристиано Роналдо стреля от пряк свободен удар и преодоля Ирурета. Топката се тупна коварно пред вратаря и смени траекторията си, преди да премине голлинията.

Десет минути по-късно Кралския клуб нанесе вторият си удар. Алваро Арбелоа проби по десния фланг и центрира на първа греда, откъдето Хавиер Ернандес засече топката с глава, пласирайки я в долния десен ъгъл на Ирурета.

След почивката домакините дръпнаха крака от педала на газта и доиграваха мача, в по-спокойно темпо. Все пак, те стигнаха и до трети гол. В 83-та минута Хесе Родригес направи забележителен солов рейд, нахлу в пеналта на Ейбар и с диагонален удар по земя прати топката в долния десен ъгъл на вратата.

Реал събра 73 точки след днешния мач и е само на един пункт зад лидера Барселона, който по-късно днес гостува на Севиля.

GaLaxY94
11.04.2015 19:25

Опс обърках не водим с головата разлика, водим само по отбелязани голове в първенството

GaLaxY94
11.04.2015 19:12

Уиннер кога ще ъпдейтнете Голмайсторите в първенствата.. Роналдо и меси отдавна минаха 30те гола.. ХАЛА МАДРИД Тази година си мисля,че роналдо ще чукне 50гола в Примера.

123321
11.04.2015 18:51

Честита победа!С доста резерви играхме и все пак резултата е добър!

Arsenal966
11.04.2015 18:48

Хубав гол в 83-тата минута на Хесе,уби и последните шансове за интрига до края на мача !

Edin_Dzeko10
11.04.2015 18:43

Само 3-0 ? Аз очаквах поне 6-7 гола..*lol**lol**lol*

LosMerengues
11.04.2015 22:56

Не само Чичарито, Арбелоа му асистира. Ако бяха замесени в гола и Ияраменди/ Кедира по някакъв начин......щях да се окопая в мазето и да чакам апокалипсиса.*joking**joking**joking* И да благодарим на Севиля, които току-що ни свършиха страхотна работа и завързаха доста нещата. Трябва ни само още 1 грешка на Барса.

RMcF_
11.04.2015 20:55

аз очаквах да затрудните малко Барса ама.. ХАЛА МАДРИД! Роналдо БОГ! Чичарито как така вкара хахаха

Arsenal966
11.04.2015 18:46

Може би се пазят за мача с Атлетико ??? *erm* Байерн също днес биха "само" с 3:0.Левандовски пропиля 3-4 възможности да направи хеттрик !

Mesut213
11.04.2015 18:25

Не съм казал, че картоните от първенството важат за ШЛ *nerd* .Имах предвид, че можеше да си почине преди тази среща, все пак играе всеки мач и можеше да му се отрази добре.Не се знае дали идния вторник няма да го контузят, като знам какъв е стила на Атлетико особено срещу Реал.За дузпата, какво да ви кажа той сам си изгради образ на симулант и е нормално съдиите понякога да действат преднамерено спрямо паданията му.

Mesut213
11.04.2015 17:35

Някой може ли да ми обясни, защо по дяволите Реал обжалваха за петия картон на Кристиано, при положение че това е идеален случай за изчистване на картоните срещу слаб съперник на Бернабеу и то преди жизненоважен мач срещу Атлетико?После ми обяснявайте, че португалеца е отборен играч и го интересуват повече победите на отбора отколкото индивидуалните признания *smile* .

Lo6omie
11.04.2015 20:23

Хайрие ,дай аспирин на тоя чукундур Месут ,че Роналдо пак вкара и го обхвана параноята!

11.04.2015 20:17

Какво сега, насрал си се, че Роналдо вкара и за 3 мача пак отнесе Меси ли? Ми обжалват го, защото могат, искат...и имат пълното право. Той като игра да не се напрегна много....вкара си дежурния гол имаше още едно-две положения и през цялото друго време си играеше джобен тенис като останалите ни играчи. Меси защо игра срещу Алмерия в сряда като мача беше протоколен, а този довечера ви е много по-труден? Ти се едно адски тъпо и комплексирано хейтърче и е най-добре въобще да не посещаваш страницата на Реал. Иначе по-темата: Играчите и на тренировка вероятно се напрягат повече, а бяхме без Кроос, Хамес, Бейл, Бензема, Карвахал, Касияс и второто без Модрич, Рамос и Марсело.......добър, спокоен мач, абе перфектен като за 3 дни преди мача с "ММА-бойците".

mostoles

а на мен някой може ли да ми обясни,защо все си вреш носа там къде не ти е работата....от 3000 километра лъхаш на злоба,остави го тоя хейт,не води до нищо добро

11.04.2015 18:10

Не са ти ясни правилата, ама нали трябва да хейтнеш пак. И при положение, че Бейл, Хамес и Кроос ги няма, щеше да е риск и ако Роналдо не играе. Има къде да си изчисти картоните, примерно срещу Алмерия, пък може и докрая да се опази, стига естествено някой пристрастен рефер да не му измисли картон, както оня смешник срещу Райо.

methazoid
11.04.2015 17:58

Мача с Атлетико е в ШЛ, така че не важат тия картони.Само за първенството.

methazoid
11.04.2015 17:57

Не се впрягай толкова! Решил е да играе, нека играе. Аз също си мисля, че ако беше пропуснал мача щеше да е по-разумно, но ако му дадат 5-ти жълт картон, тогава да му мисли.

THFC1882
11.04.2015 17:55

Веднага мога да ти отговоря. Защото по-смешен жълт картон нямаше как да му вдигнат. И какво общо има жълтите картони с индивидуалните отличия. Нормално да иска да вкарва всеки мач, това му е работата. Като вкарва не само има шанс за индивидуалните отличия , но и помага на отбора да спечели. Едва ли днеска ще си изкара картон , така че ще играе срещу Атлетико бъди спокоен *wink*