Барса с нова крачка към титлата след разгром над Алмерия (видео)

22:58
Барселона победи Алмерия с 4:0 на "Камп Ноу" в среща от 30-я кръг на Примера дивисион.

Главен съдия бе Алехандро Ернандес.

Резултатът бе открит в 33-та минута след брилянтно солово изпълнение на Лионел Меси. Аржентинецът получи топката на десния фланг, до тъчлинията. Меси нахлу към пеналта на гостите, финтира противников играч, след което с параболичен удар прати топката в долния десен ъгъл на Диас.

Луис Суарес удвои преднината на каталунците, забивайки почти идентичен гол с този на Меси. В 55-та минута уругваецът получи топката по десния фланг на атаката. Суарес нахлу в наказателното поле и с мощен удар по диагонала прати кълбото в сглобката, като ударът бе неспасяем.

Петнадесет минути преди края Шави центрира от корнер, а Марк Бартра бе оставен непокрит в пеналта и с глава прати топката в мрежата.

Крайният резултат бе оформен от Луис Суарес в последните секунди на срещата.

Барселона събра 74 точки и със сигурност ще запази преднината си от 4 пункта пред Реал. Ако белия балет не надвие Райо, то каталунците ще се доближат още повече до титлата.

sksw
09.04.2015 11:37

Браво на Барса. Не е по темата. Но само да попитам, защо аджеба никой не е написал новина за Леверкузен - Байерн, който се игра снощи и стигнаха до дузпи 1/4 финал за Купа на Германия ?

RMRM7
09.04.2015 02:36

Отбор,създаден за да побеждава,всички цигани-каталунци да унижава, ето Роналдо вкарва за пореден път,каталунците Пеналдо ще го нарекът, Барса излизат пак на Бернабеу,на терена едвам се вижда Лео,публиката Хала Мадрид щом запее,Пике поглежда Шакира,някой друг да не я сгрее. Пепе гледа яростно към Алвеш-прошепва му"Ще те изям бе,келеш".Бейл бърз като вихрогон,Луис Енрике към Бартра,на висок тон"Събори го поне,щом си само за фон",а вратарят си мисли уплашен"мус мит дем трейнъ шпрешен,този Роналдо е безгрешен",иска в Гладбах да се връща,и изведнъж спират, Меси щял да повръща,Бензо удря греда след греда, Пике усеща-Барса е в беда,но важно е Шакира да е добре сега,няма го Йозил,няма го Ди Мария,но със Хамес и Кроос, пак са като стихия

metal_jericho
09.04.2015 11:39

*wonder* *surprized* Човек трябва като ти протече поста, да чукне на дърво.Идва най-големия християнски празник помоли се Господ да ти помогне, (е освен ако не си мюсюлманин де).Но и феновете на Реал не се славят с огромна интелигентност де.*lol*

Messifan10
09.04.2015 04:55

А ти какво очакваш от Мадридиот

bojkt
09.04.2015 02:49

ти сериозно ли го написа това???? дано си горд със себе си...бива си те в поезията и вероятно листа и химикалката са ти единствените приятели... за пореден път се убеждавам, колко сте нелепи феновете на Реал.....

09.04.2015 01:04

А и не забравяй, че при равенство в точките Реал ще е шампион.

123321
09.04.2015 01:03

Не бързай толкова.Имате гостувания на Атлетико и Севиля.Също така имате дерби с Еспаньол така, че имате къде да загубите точки.

sakata_97
09.04.2015 00:59

Шампион ни сте ама на куково лято*joking**lol**lol*

Fcb10
09.04.2015 00:50

Не бързай , че още в неделя може да згазим лука..

danialves2
08.04.2015 23:33

Много важна победа преди гостуванията в Севиля и Париж! Радостно е, че Суарес продължава със страхотната си форма през 2015 и не е задължително да разчитаме само на Меси стане ли въпрос за голове. Visca el Barca!!! *beer*