Монако и Монпелие поделиха точките (видео)

22:14
Монако не успя да победи гостуващия Монпелие в отложен мач от 25-ия кръг на френското първенство. Срещата на стадион "Луи II" в Монако завърши 0:0

Гостите пропуснаха дузпа в началото на второто полувреме, а българският нападател Димитър Бербатов започна на пейката на резервите за домакините. 34-годишният благоевградчанин все пак се появи в игра в 61-ата минута на мястото на Набил Дирар, но включването му не помогна на футболистите на Леонардо Жардим и те взеха само точка от мача. Това е второ поредно равенство за монегаските в Лига 1, след като на 3 април стигнаха само до 1:1 при домакинството си на Сент Етиен.

В заключителните минути Монако не успя да се добере до победен гол и вече шансовете на тима да се пребори за титлата са нищожни. Бербатов и компания заемат четвърто място в класирането с 55 точки, Монпелие е седми с 49. Лидер е Пари Сен Жермен с 62 точки, пред Лион с 61 и Олимпик Марсилия с 57.