Барса надви Селта и запази преднината си на върха (видео)

23:52
Селта загуби от Барселона с 0:1 на "Балаидос" в среща от 29-я кръг на Примера дивисион.

Главен съдия бе Иняки Биканди.

През първото полувреме домакините не отстъпваха на своя именит съперник и двата тима се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

Възпитаниците на Луис Енрике натиснаха след подновяването на играта. С всяка изминала минута каталунците все повече заграждаха своя съперник.

Неизбежното се случи в 74-та минута. Шави Ернандес центрира от фаул в пеналта на домакините. Жереми Матийо се измъкна от Фонтас и с глава засече топката, пращайки я във вратата на Серхио Алварес.

Три минути преди края Фабио Орелана бе изгонен, след като изпусна нервите си. Чилиецът се вбеси на Серхио Бускетс, който бавеше играта, и го замери с чим трева.

Това не остана незабелязано и реферът санкционира футболиста на Селта.

В последните секунди Лионел Меси бе изведен сам срещу вратаря, елегантно го прехвърли, но напречната греда спаси домакините от втори гол.

Това не вгорчи настроението на тима на Барса, който възстанови преднината си от 4 точки на върха.

BECKZ
06.04.2015 10:49

proud_scouser18
06.04.2015 10:34

Винаги има и такива ммачове. Важни 3 точки и феновете на Мадрид могат да се успокоят, титлата е синьо-червена.

Mesut213
06.04.2015 10:22

Меси ме лиши от печалба с този пропуск в добавеното време, но няма какво да се направи.Здраве да е.Макар че, нямаше да е зле да я вкара топката в мрежата *lol* .

Napadatel_9
06.04.2015 01:47

Tо не бяха симулации то не бяха цигании, или играеш футбол или...ако така играят Барса до края то по-хубаво Реал да стане шампион.

barca_forever33
06.04.2015 01:57

Ае един мач да сме играли така и вече голямата работа,я се стегнете малко

haldir
06.04.2015 00:22

До края на сезона няма значение как играят и Реал и Барца ,ще е важно да си взимат мачовете ,без значение с каква игра и с какъв резултат....Като че ли обаче след мача с Шитито формата на Барца спадна ...А с тази игра ще им е трудно при гостуването на Севиля др. седмица,,,а и май имат мач с Атлетико пак като гост до колкото си спомням....Честита им победа днес и все пак дано изгубят точки някъде !!!!!!

MaLkO_LuD94
06.04.2015 00:19

Не може всеки мач да се играе на 100% важното е и като играем на 30% да си взимаме мачовете а головете ще дойдат рано или късно о

MaLkO_LuD94
06.04.2015 19:18

Тоя има сигурно над 20 профила който и да кажеш имаш голям шанс да го уцелиш *thumb_up*

Amador
06.04.2015 18:32

Ти не беше ли антонио_ресио, или се бъркам нещо?*joking*

hallelujah
06.04.2015 16:15

Да ти завиждам на цвета на кожата ли хахахаха ?Полека само да не ме засегнеш за тва с профилите ...

MaLkO_LuD94
06.04.2015 15:13

Мис 1000 профила айде не ме занимавай имам регистрация имам и снимки така ча спри да завиждаш компле**ар малък *joking*

MaLkO_LuD94
06.04.2015 15:10

Къде го обидих ? Мисля че най-добър и най-велик са различни неща *thumb_up*

danialves2
06.04.2015 14:40

Къде ги видя Реал най-добрия отбор бе мой човек? Победа над Гранада не доказва нищо дано го осъзнаете скоро, че яко сте се превзели с тия 9 гола.

hallelujah
06.04.2015 14:33

А ти си пусни мачовете с нас през 2012 и пак качвай снимки в сайтовете за запознанства , красавецо мургав *blush*

RealMadridista
06.04.2015 14:19

А и недей да обиждаш 2рия най-добър отбор след Реал!

06.04.2015 14:15

тука от нашия край май само аз не ви знам кои сте наистина ? ако може фена на челси да ми поясни защо лудия е "интернет звезда"?

MaLkO_LuD94
06.04.2015 13:43

Вместо да се заяждаш безпричинно си пусни мача с ПСЖ и заспивайй *lol* А другия ти любим отбор няма да го коментирам моли се само да не изпадне

hallelujah
06.04.2015 00:29

Хей интернет звезда

Barca_For_ever
06.04.2015 00:09

Не сме шампиони и се надявам и Енрике да го знае.. С тази игра наистина трябва да сме доволни, че взехме мача..*ball*

Banditos
06.04.2015 00:05

Днес определено трябва да сме щастливи ,че спачалихме три точки,най слабия ни мач от началото на сезона,Неймар пълна дупка днес,Иниеста също,Меси и той накрая на джитбол си играе,единствено Пике ми хареса,явно Шакито си е свършила добре работата хих

razbirachi
06.04.2015 10:26

На Пикето винаги като му се роди лапе в известно време е във форма *joking*

Fcb10
05.04.2015 23:59

Доволен сам единствено от Пике който направи страхотен мач и от Матийо , явно е сменил дилъра момчета и му предлагат качествена стока дано да продължава в същото темпо с головете !*joking**lol*

MartinFilipov7
05.04.2015 23:58

Барса играха като Реал допреди няколко мача. Ще е изненадващо, ако спечелят две купи така. Според мен мачовете и на Барса, и на Реал в Шампионска лига, ще имат роля и за първенството.

123321

Честита победа на феновете на Барса.С тая игра обаче трябва да се надявате Матийо да направи хеттрик срещу ПСЖ :Д:Д.

05.04.2015 23:40

Ами вас Рамос ви направи шампиони в шампионската лига нека и ние изпъкнем със защитник *smile*

MaLkO_LuD94
05.04.2015 23:21

Май сме много зле дано успеем да измъкнем 3-те точки пък играта ше я мислим *erm*

UrRolS
05.04.2015 23:05

Тук май нямаше засада на Неймар ... дано дадат от по-хубав ъгъл.

05.04.2015 23:02

Като че ли Селта надигра Барса през първото полувреме. Да видим второто.

sakata_97
05.04.2015 22:53

Суарез си получи заслуженото*cards* Симулантче смешно

Vanko2207

Слабо играем! Нямам думи как може играч като Неймар с такава заплата, трансферна сума и тн. да не може да направи една проста добавка на почти опразнена врата. Рафиня така играе все едно сме с човек по-малко, а за липсата на концентрация на Алвеш няма да я коментирам. Отдавна Дани Алвеш не този играч, който феновете на Барса искат да виждат. С годините стана доста по-бавен и прави адски глупави грешки. По-добре да му намерим качествен заместник, защото така се мъчи и отбора, и самият Алвеш!

Mesut213
05.04.2015 22:52

Фенчетата на Реал не стига, че са нагли ама и са кьорави...Привиждат им се дузпи ( а на най-големия фантазьор и червен картон ).
С тази игра, ако задържат равния резултат пак ще е успех, два паса не могат да направят.Твърде напред пресират играчите на Селта и тук някой трябва да блесне с индивидуални качества.Неймар безразличен, Суарес както винаги припрян, Меси опита няколко пробива, но не става сам.Усеща се липсата на Масчерано и Алба, супер хаотична защита.

Fcb10
05.04.2015 22:51

Селта ни напукаха канчето и добре , че не свири дузпата тоя палячо , Луисчо отново ще им пусне аванта нали са ми присърце все пак....Не е нормално просто така да ни кривят , Неймар един път не подгони човек с топка Суарез се опитва , но не му се получават нещата , мен ми е интересно как оставя Ракитич на пейката а пуска Рафиня като много добре знае , че Селта не са случаен отбор показаха ни го и на Кампа показват ни го и сега.

methazoid
05.04.2015 22:34

Не знам каква дузпа ви гони. Вратаря игра с топката. Айде гледайте по-обективно.

Banditos

Единствения обективен тук,като цяло много слабо първо полувреме,ако не се стегнем второто като нищо да загибим точки и да върнем Реал в битката

UrRolS
05.04.2015 22:49

Е той е на скорост ,няма как рязко да смени посоката...

methazoid
05.04.2015 22:40

Браво не го спъна, а онзи се наниза в/у него.

madridista98
05.04.2015 22:38

Напълно обективно гледам Браво игра с топката, но първи това стори играча на Селта мисля, че беше Нолито

05.04.2015 22:31

За мен чиста дузпа не знам феновете на Барса как ще коментират...

Fcb10
05.04.2015 21:55

Тоя приятел Жаклинчето беше и миналия път гост в студиото когато паднахме с 0:1 от Малага , може да звучи тъпо , но като играе Барса съм суеверен , доста ме притеснява тоя !*joking**lol*