Челси не допусна грешка (видео)

21:35
Челси победи като домакин Стоук Сити в мач от 31-ия кръг на английската Висша лига. Двубоят на стадион "Стамфорд Бридж" приключи при резултат 2:1 за състава на Жозе Моуриньо.

Еден Азар отбеляза от дузпа и асистира на празна врата към Лоик Реми, за да изкове поредния успех на своя отбор в Премиър лийг.

Чарли Адам отбеляза фантастичен гол зад центъра на терена, за да изравни резултата в самия край на първото полувреме, но дори неговото изпълнение не бе достатъчно да спре сините по пътя към победата.

След почивката Челси продължи да атакува и в 62-ата минута отново Азар изработи гол в полза на своя тим. Той нахлу на скорост в наказателното поле на съперника и събра двама бранители на грънчарите около себе си, за да подаде на Лоик Реми и французинът да отбележи за крайното 2:1.

След тази среща сините от Лондон са лидер в класирането на първенството с актив от 70 точки, а грънчарите са на 10-а позиция с 42 спечелени точки.

Стартови състави:

Челси:
Куртоа, Иванович, Кейхил, Тери, Аспиликуета, Матич, Фабрегас, Вилиан, Оскар, Азар, Реми

Стоук: Бегович, Камерън, Шоукрос, Уилсън, Волшайд, Уелън, Н'Зонзи, Уолтърс, Адам, Айрланд, Диуф

Челси - Стоук Сити 2:1
1:0 - Азар (д.), 39'
1:1 - Адам, 44'
2:1 - Реми, 62'

the_joker
05.04.2015 04:21

Слаба игра, трябваше да ги бием тия дърводелци със повече.

Hazarddddd
04.04.2015 22:28

Честита победа! Аз останах доволен от играта на отбора! Това което не ми хареса беше излишната смяна на Моу. Нямаше нужда да пуска Коща. Отборът игра добре през цялото време и както се видя се оправиха и без него. Сега вместо да е напълно възстановен за следващия мач, има опасност да отсъства по-дълго от терена.

Chelsea86
04.04.2015 21:53

Добре, че някак взехме мача след толкова безобразни пропуски. Такива мачове трябва да ги взимаме с лекота.

Double_De
04.04.2015 21:34

Без да съм пристрастен ще кажа, че Азар е най-добрия играч на ВЛ този сезон ! Честита победа малко трудна, но доста сладка. Напред към титлата !

hallelujah
04.04.2015 21:35

Огромно влияние има Азарката ... Уникален играч , ако беше малко по алчен щеше да има поне 5-6 гола повече в актива си

hallelujah
04.04.2015 21:22

Крауч такъв дърводелец .... Червен и 3 мача наказание ... Но кампанията си е кампания ..

hallelujah
04.04.2015 21:31

Виж къде е десния крак на Крауч... До коляното на Азар , 100% Червен

Toddor
04.04.2015 21:29

Това е нарушение за жълт картон, червен щеше да е пресилен. Ти си се подвел по това, че краката на Крауч са 2 метра, а Азар е половин метър по-нисък.

04.04.2015 20:54

Вратарски гръг ще излезете тоя кой от кой по тапи грешки се надпреварват да направят

hallelujah
04.04.2015 20:50

Ето , че и Бегович сгреши , уревахте света ....

sa6etoo
04.04.2015 20:45

А това беше най-голямата глупост след като Дрогба е на пейката да вкарваш Коста след като очевидно не е на 100%...

pesholudiq
04.04.2015 20:44

е ти са е*ааш ... Поигра 15 минути ай навънка ...

sa6etoo
04.04.2015 20:33

Ясно е, че Куртоа носи вината за гола ама чак така да го плюете.. Забравяте всичките му спасявания и колко пъти ни е спасявал. Първа година му е- нов отбор, ново първенство, какво очаквате да е като Чех ли? Помните ли Де Хея първия сезон какъв резил беше? Всички обичаме Чех и това което е дал на клуба ама стига сте гледали в миналото къде вече е той. Куртоа е бъдещето.

Ginekologa
04.04.2015 20:46

ти си дечко

sa6etoo
04.04.2015 20:41

А Реми и Коста няма ли да ги засърби, че не са успяли да реализират хилядите положения създадени от Азар и компания? Защото спокойно можеше да водим с 2-0 още преди 40-тата минута но..

Ginekologa
04.04.2015 20:36

ако не бием ще го засърби г.за

nikshan11
04.04.2015 20:30

Отново вратарски гол,тоя сезон Куртоа има едни 10тина гола дето са по негова вина.

pesholudiq
04.04.2015 20:22

таман не ни бяха вкарвали гол от другата половина скоро

kapitana123
04.04.2015 20:21

Спокойно другари! Взимаме си мача; съдията ще ги посече второто полувреме... ако се наложи де *wink*

The_Djoker
04.04.2015 20:27

Всъщност не му се получажа особено ок,а наш вратар ни за дрибльор става,ни за подражател на Нойер става

Chelsea_Blue

Искам да те поздравя обаче, много успешно ти се получава хейт-а. Рядко някой успяват да задържат хейт-профил толкова дълго. *beer*

Toddor

Аз съм ЗА Куртоа да е на вратата, но пък може би ще е по-добре Чех да довърши сезона. Все пак сме в най-важната част от сезона, а Чех е много по-стабилен от Куртоа. Куртоа е млад, след година-две няма вече да прави големи грешки, бъдещето е пред него.

pesholudiq
04.04.2015 20:28

еми ти да не мислиш, че се стои на гол линията целия мач .. просто не трябваше да седи баш извън наказателното при контра атака ..

Ginekologa
04.04.2015 20:26

никота аз не знам какво правеше 20м пред вратата

Абе добро момче е , варди си ,има супер талант, обаче си мисля, че Чех не би допуснал подобен гол.