Милан изненада с успех като гост (видео)

17:57
Милан победи като гост Палермо в мач от 29-ия кръг на италианската Серия "А". Двубоят на стадион "Ренцо Барбера" приключи при резултат 2:1 за състава на Филипо Индзаги.

Алесио Черчи в 37-ата минута и Жереми Менез  в 83-ата минута вкараха головете за тима от Милано, а Паоло Дибала в 72-ата минута от дузпа отбеляза за домакините.

Българският защитник Ивайло Чочев бе резерва за Палермо, като се появи на терена в 54-ата минута на мястото на Едгар Барето.

За росонерите това е втора поредна шампионатна победа и първа като гост от месец октомври миналата година.