Феномена пак избухна, вкара два с глава (видео)

11:23
Отборът на Коринтианс победи тима на Спорт Ресифе с 4:3 в мач от бразилското футболно първенство. Нападателят Роналдо показа изключителния си голов усет и отбеляза две от попаденията за своя тим, като любопитното е, че и двата гола бяха реализирани с глава.

Гостите откриха резултата в 11-а минута чрез Фабиано, който вкара след удар с глава. В следващите минути обаче Феномена избухна и на два пъти разстреля вратата на Спорт в 27-а и 34-а минути.

Коринтианс достигна до 3:1 чрез Марк само две минути след началото на второто полувреме. Тимът на на Спорт обаче не се предаде и с два гола в 63-а и 67-а минута на Вандиньо резултатът бе изравнен. Победният гол за Коринтианс вкара Морадей 10 минути преди края на мача.