Бендтнер донесе нова победа на Волфсбург срещу Интер (видео)

00:01
Италианският гранд Интер допусна втора загуба от Волфсбург в осминафиналите на Лига Европа. Този път нерадзурите бяха надиграни на "Джузепе Меаца" с 1:2. Така с общ резултат 5:2 немците се класираха за следващия елиминационен кръг на турнира.

Вълците поведоха в резултата в 24-ата минута чрез Даниел Калиджиури. Домакините се върнаха в мача в средата на второто полувреме, след като Родриго Паласио върна статуквото на терена. В самия край на редовните 90 минути обаче Никлас Бендтнер сложи точка на спора, разписвайки се за крайното 2:1.

Така Волфсбург остава единственият немски отбор в битката за трофея на втория по значимост европейски клубен турнир.