Бербо игра половин час при класическа победа на Монако (видео)

23:20
Отборът на Монако се доближи на 3 точки от челната тройка на френската Лига 1, след като постигна класическа победа при домакинството си на Бастия в среща от 29-ия кръг на шампионата.

Българският нападател Димитър Бербатов не намери място в титулярния състав на тима от Княжеството, но се появи в игра в 64-ата минута, заменяйки Набил Дирар.

Монегаските поведоха в резултата чрез Антони Мартиал. 19-годишният талант се разписа в 22-ата минута. В самия край на първото полувреме Матюс Карвальо покачи на 2:0, а малко след началото на втората част Мартиал записа втори гол на сметката си и фиксира крайния резултат.

Гостите завършиха срещата с 10 човека, след като Дриса Диаките и Джовани Сио получиха червени картони съответно в 32-ата и 72-ата минути.

След този мач Монако продължава да заема 4-о място, но вече има 50 точки, докато Бастия е 10-и с 36.

В другия двубой от кръга, който се игра по същото време, Гингам се наложи като гост над Ница с 2:1.