Байерн направи на пух и прах Шахтьор Донецк (видео)

23:34
Отборът на  Байерн Мюнхен се класира за четвъртфиналите на Шампионската лига, след като постигна историческа победа срещу  Шахтьор Донецк . След нулевото равенство на украинска земя, баварците се разиграха пред собствена публика и спечелиха реванша с категоричното 7:0.

Двубоят на "Алианц Арена" започна по възможно най-лошия начин за възпитаниците на Мирча Луческу. Още в 3-ата минута Александър Кучер спря непозволено Марио Гьотце в наказателното поле и освен че предизвика дузпа, изпроси си и директен червен картон. С изпълнението на 11-метровия наказателен удар се ангажира Томас Мюлер, който не сбърка за 1:0.

В 34-ата минута баварците стигнаха и до втори гол, дело на Джером Боатенг. Класическото 3:0 оформи Франк Рибери в началото на второто полувреме, а малко след това Мюлер покачи на 4:0.

В 63-ата минута и Холгер Бадщубер записа името си сред голмайсторите. Роберт Левандовски също се отчете с отлична проява, разписвайки се за 5:0 четвърт час преди края на редовното време.

Головата фиеста на "Алианц Арена" приключи в 87-ата минута, когато Марио Гьотце оформи крайното 7:0. Така баварците продължават напред в турнира.

best_WINNER_bg
12.03.2015 17:15

Немците свикнаха да вкарват по седем на отбори де що има бразилци*cigarette*

biancorosso
12.03.2015 08:26

Иначе е почти 100% сигурно че Барса, Реал или Байерн ще вземе ШЛ този сезон ( то последните няколко години е така де ) Просто тези отбори са класа над останалите в Европа в момента. Челси с Моу имаха някакви шансове, но вече ги няма.

biancorosso
12.03.2015 08:24

Не че омаловажавам тоя разгром ама това, че Шахтьор са играли 87 минути с човек по-малко на един от най-силните отбори в Европа просто няма как да не се отрази. Алианц Арена е един от най-тежките стадиони за гостуване, класите са поне 3+ за Байерн над украинците и цял мач с човек повече... Напълно очаквано.

razbira6tia
12.03.2015 08:15

наи силниа отбор в момента в европа лигата е тяхна за 6път това е положението*cool**cool*

akdogg
12.03.2015 10:54

Шахтьор и с 12 да бяха играли пак щяха да отнесат толкова. Ти се радвай, че продължението във вторник вечер не беше 5 мин. и престани да пишеш глупости.

s_portal
12.03.2015 08:25

С човек повече всички са силни без Челси.

NoDiggity
12.03.2015 07:34

В моментната си форма, ако се паднат Барса(ако се класират все пак де) и Байерн ще е убииствен мач. Финал преди финала даже *smile*

ComsteR
12.03.2015 03:07

Изгонването беше повече от пресилено, имаше още 2-ма играчи на Шахтьор около Гоци. А и не мисля че , при 11-11 нямаше да паднат толкова груба, същото грешно решение с Ибрата.

kabela91
12.03.2015 00:58

Казват в немското пъевенство няма конкуренция , но аз мисля че те просто са прекалено добри . Лично мое мнение конкуренцията е тук в ШЛ цели три несмски отбора на 8на финали 1 се класира а другите два имат своите шансове това е истината . *devil*

WDale
12.03.2015 00:54

Според статията Левандовски е вкарал за 5:0, което не е вярно. Уинър, пак питам, редактори трябват ли ви!?

MiTaKa_D
12.03.2015 00:45

Честита ни победа!!!*beer**beer**beer*
Следващия да заповяда на 1/4 финал.*wink*

kolio_vg
12.03.2015 07:25

Идваме спокойно,внимавай какво си пожелаваш,не сте онзи отбор от миналите години.

Kings_5
12.03.2015 00:29

Страхотна победа,чакаме добър жребий. *beer*

luiz_lfc
11.03.2015 23:39

Сега виждам положението и мога да кажа че и в двата мача днес са дадени несправедливи червени картони!

fivooo

Обзора от срещата е: 4 минути мач и 86 минути тренировка. *lol**joking*

Toshiro1900
11.03.2015 23:24

В целия отбор на Шахтьор има 13 бразилци, играят срещу германски отбор и падат с 6:0 засега. *lol*
If you know what i mean

Arsenal966
11.03.2015 23:38

Това ми хареса ! *joking* #7:1NEVERFORGET *joking*

Arsenal966
11.03.2015 22:58

Рибери 3:0,Мюлер 4:0......а в същото време коментатора ми говори,че било нечестно,че всичко е дошло заради червения картон в 4тата минута.Сега гледах положението в което съдията не вижда как играч на Шахтьор се изнервя,удря Рибери,Боатенг идва веднага,блъска го на земята........и жълт картон за Боатенг,а не червен за идиота от Украйна .....*erm*

Phanthom

Барби, ама Барби от години ви наказва, още откакто беше в Тотнъм, да не говорим в Юнайтед. Изобщо няма да се учудя Бербата ако ви набуда още някой гол на Луй 2ри. Иначе мача е перфектен за баварците, те и 11 на 11 да бяха, Байерн пак щяха да бият.

Arsenal966
11.03.2015 22:41

2 гола можем да вкараме на Барби и компания,за 3ти не се знае !

Ginekologa
11.03.2015 22:38

така е лека вечер и дано отстраните французите ,че имам 1 фиш*wink*

Arsenal966
11.03.2015 22:34

Не осъзнаваш ли че съдията го прави за да може да се реваншира поне малко за идиотския червен картон на Ибра,който честно казано е по-лошо от дузпа ! *erm*

Ginekologa

и на 2та мача няма червен и е смешен отбора ти дузпа 100% не дадоха на Челси

Arsenal966
11.03.2015 22:33

Говори за себе си ! Ти може да си мислил така,но ти не си всички *joking* Аз поне за едно нещо бях сигурен,на секундата в която съдията закрачи към Ибрата.......*erm*

Arsenal966
11.03.2015 22:31

Ама той не осъзнава колко е смешен.......или пък просто се прави на тъп.За ситуацията с Ибра,човек може да поспори дали даже е и за жълт картон,да не говорим за червен,абсурдно е ! Иначе поздравленя за Боатенг,2:0 е вече,мача върви перфектно за баварците !

Ginekologa
11.03.2015 22:30

Всички при влизането сме си казали, че това е червен картон, след повторението казваме, че не е червен.

nofx
11.03.2015 22:27

ти си истински специалист бе...... правилата знае6 ли ги? какво е наказанието ако последен от за6титата фаулира противник откъснал се от него? за Ибрата нема кво да се спори то това бе6е просто единоборство... ако Ибрата бе6е по4нл да симулира като Оскар то може6е и на Оскар да се даде 4ервен...

one2win
11.03.2015 22:12

Факт е, че във тази ситуация съдията можеше да спести червения картон просто, защото мача свърши преди още да е започнал.

fivooo
11.03.2015 21:57

Направо съдията да свири последен сигнал. Няма смисъл да се рискува здравето на играчите. Червен + дузпа = този мач вече свърши.

11.03.2015 22:18

сега може да се изкаже6 4е бутат 4елси 6тото тва бе6е единоборство а не 4ист фаул от страна на Златан....

Arsenal966
11.03.2015 22:14

Пак казвам,като не си гледал ситуацията,не коментирай,има си причина картона да е червен ! Иначе осъзнаваш,че Шахтьор вкарат ли гол,тоест 1:1 да стане......отиват на 1/4 финалите.Предполагам не гледаш мача,така че си пропуснал да видиш,това че Робен излезна контузен,а Левандовски от идеална позиция уцели гредата.Баварците ги нагъват,но е повече от задължително да вкарат 2ри гол.Като написах game over малко след дузпата.....Робен още беше в игра ! *wink*

Ginekologa
11.03.2015 22:07

дузпа може ама червен е много то мачат свърши в 4мин

Arsenal966
11.03.2015 22:04

Еми виж първо ситуацията,какво ай стига......най-малкото което трябваше да отсъди съдията е жълт картон и дузпа....*erm*

one2win

Викаш и крака да му счупят щом е във 4-тата минута червен не трябва да се дава.

Ginekologa
11.03.2015 22:01

не съм още но червен в 4 мин ай стига

Arsenal966
11.03.2015 22:00

Поне видя ли ситуацията преди да представиш неадекватното си мнение колкото е така да напишеш нещо ?

nofx
11.03.2015 21:56

не може тема на Байерн без тъпи коментари от твоя страна....

Arsenal966
11.03.2015 21:51

Мюлер рано рано с гол от дузпа,game over е май за Шахтьор !

Arsenal966
11.03.2015 21:35

С толкова много класа в атака,трябва да вкарат 2-3 гола немците ! Шахтьор вкарат ли първия гол,ще се наредят 11те човека на голлинията !