Лацио изнесе лекция на Фиорентина (видео)

22:04
Отборът на Лацио се изравни по точки с Наполи на 3-ото място в класирането на Серия "А", след като постигна изразителна победа с 4:0 при домакинството си на Фиорентина в мач от 26-ия кръг на шампионата.

Римските орли започнаха срещата много силно и още в 6-ата минута Лукас Биглия откри резултата. Второто попадение в двубоя падна в 65-ата минута, когато Антонио Кандрева изпълни точно 11-метров наказателен удар. Точка на спора сложи немският ветеран Мирослов Клозе, който се разписа на два пъти в последния четвърт част от редовното време на мача.

Така Лацио увеличи точковия си актив на 46 и вече има по-големи шансове за участие в Шампионската лига. Фиорентина пък остава на 5-а позиция с 42 пункта.

one2win
10.03.2015 17:54

От видеото, което видях Лацио са ги размазали.

golemiq_geshan
10.03.2015 10:17

Лично за мен в Италия в момента Фиорентина е най - балансирания отбор след Ювентус , а ако става въпрос за пейка , има най - добрата пейка в Италия , но просто този мач изобщо не виждам как огрява феновете на Лацио , при положение , че Фио влязоха в цикъл Четвърък-Недел/Понеделник от адски много време и точно сега с най - важния им период първо с Ювентус преди 4 дни , а сега и с Рома след 3 , се очакваше тук да няма никакъв зор ...

medno
10.03.2015 10:05

Фиорентина се пазеха за мача в Четвъртък с Рома за Уефа, иначе нямаше да биете толкова лесно. Иначе браво за играта, но се замислете дали гостите са играли изобщо на нужното ниво.

one2win
10.03.2015 17:47

Според мен пък Фио ще бият с 1-0.

medno
10.03.2015 12:54

Всичко си има край. Дори и моите глупости и да прав си не гледах мача, за съжаление, защото не го даваха по тв ... Вашия отбор ми е много симпатичен. Кандрева ми е любимеца от Серия А и не исках да кажа, че са ви подценили, но първия мач срещу Ромаза Уефа е по- важен за Фио и мисля, че 2-та отбора ще си раземнят по минимум 1 гол Г/Г

gord_lazial
10.03.2015 11:01

и съм 100% сигурен, че не си гледал и 1 секунда от мача.

gord_lazial
10.03.2015 10:58

Твоите глупости край нямат.Фио и Лацио са в битка за топ3 и място в Шампионската Лига.Фио излезнаха с всички титуляри и играха така както трябва.В крайна сметка играеш толкова, колкото ти позволи противника.Няма как в такъв мач да мислиш за друг.

gord_lazial
09.03.2015 22:37

Най-силният ни мач от началото на сезона!Показахме много красив, бърз и техничен футбол.Много съм радостен от този факт.Честита победа на всички сини фенове и Форца Гранде Лацио.