Верона шокира Милан в края (видео)

23:58
Отборът на Милан изпусна победата срещу Верона и направи втора поредна грешка в Серия "А" след разочароващото равенство с Киево в миналия кръг. Двубоят на "Сан Сиро" приключи при резултат 2:2.

Гостите поведоха на росонерите в 18-ата минута, когато Лука Тони изпълни точно 11-метров наказателен удар. Възпитаниците на Филипо Индзаги обаче показаха характер и успяха да обърнат развоя на събитията. Първо Жереми Менес възстанови равенството в 41-ата минута, разписвайки се от дузпа, a в самото начало на второто полувреме Панайотис Тахцидис от състава на Верона си отбеляза автогол. И докато всички очакваха мача да приключи при този резултат, младокът Нико Лопес наказа росонерите в 5-ата минута на добавеното време.

Така Милан се изравни по точки (35) с градския си съперник Интер на 7-ото място, а Верона излезе на 13-а позиция с 29.