Интер не сбърка срещу Каляри (видео)

23:59
Отборът на Интер удължи победната си серия в италианската Серия "А" на 3 мача, след като постигна победа с 2:0 като гост на Каляри.

След нулево първо полувреме, Матео Ковачич осигури предимство на нерадзурите още в самото начало на втората част. В 68-ата минута Мауро Икарди покачи на 2:0, но малко по-късно Самуеле Лонго намали разликата в резултата. В оставащото време до края на двубоя не се стигна до нов гол и така гостите от Милано се поздравиха с много важна победа.

След изиграването на мачовете от 24-ия кръг на Серия "А", Интер заема 6-о място в класирането с 35 точки, докато Каляри е 18-и с 20.