Байерн размаза Хамбургер с 8:0 (видео)

18:46
Байерн Мюнхен победи Хамбургер с 8:0 на стадион "Алианц арена" в среща от 21-я кръг на Бундеслигата.

Главен съдия на двубоя бе Михаел Вайнер.

Резултатът бе открит от Томас Мюлер в 21-та минута. Той се разписа от дузпа. Две минути по-късно Марио Гьотце удвои преднината на баварците.

Мюлер асистира на Ариен Робен, който в 36-та минута направи резултата класически.

Отново Робен отбеляза в самото начало на втората част. Томас Мюлер наниза второто си попадение в двубоя в 55-та минута. Буквално в следващата атака Роберт Левандовски вкара шести гол във вратата на безпомощния Дробни.

Двадесет минути преди края Франк Рибери реализира седмо попадение. Крайният резултат бе оформен от Марио Гьотце две минути преди края.

Състави:

Байерн Мюнхен: Нойер, Бенатия (Рибери - 59'), Бадщубер, Рафиня, Алаба, Швайнщайгер, Бернат, Робен (Писаро - 71'), Томас Мюлер (Гаудино - 66'), Гьотце, Левандовски