Левски завърши лагера с голова фиеста

19:01
Отборите на Левски и Карпати Лвов завършиха 3:3 в последната контрола на сините в Турция.

Последното ново попълнение на тима от "Герена" Либан Абди вкара първия си гол за тима в 34-ата минута. Лявото крило засече от въздуха центриране отдясно на Божидар Краев и прати топката в далечния ъгъл. Само пет минути по-късно украинците изравниха чрез Андрий Хиченко. Още пет след това Швед даде преднина на Карпати.

Валери Домовчийски с красив гол изравни в 65-ата минута. Отново Домо в 86-ата покачи на 3:2, но само 120 секунди по-късно Швед възстанови равенството.