Ботев загуби от Газ Метан в контролна среща

18:27
Ботев Пловдив загуби и втората си контролна среща от предсезонната подготовка в Турция играна днес срещу румънския Газ Метан Медиаш. Канарчетата паднаха с 0:2, като и двата гола бяха отбелязани след статични положения.

19-та минута, след центриране от пряк свободен удар, футболистите в жълто-черно позволиха на левия защитник на румънците Веласкес да остане непокрит в наказателното поле и с глава да открие резултата в мача. В средата на второто полувреме, след идентично положение, Роман Инез си отбеляза автогол.

Възпитаниците на Петър Пенчев имаха няколко опасни положения пред вратата на съперника, които бяха пропилени от Божидар Васев, Мариян Огнянов и Томаш Иршак.

Очаквайте снимки и пълен репортаж от двубоя.