Левски направи равен с Лех, Домо вкара два гола

19:25
Отборът на Левски направи равенство 2:2 в поредната си контролна среща от подготвителния лагер в Турция. Двете попадения за "сините" реализира централният нападател Валери Домовчийски.

Таранът на "сините" откри резултата в 9-та минута, след като реализира дузпа, но малко след това поляците изравниха чрез Убипарип.

В 32-та минута реферът на срещата отсъди нова дузпа за Левски, след като Луис Педро бе фаулиран в наказателното поле, но този път ударът на Домовчийски от бялата точка бе спасен от вратаря на съперника Гостонски.

Нападателят на Левски се реваншира само 4 минути по-късно, когато се разписа с глава след добро центриране на Мигел Бедоя. 15 минути преди края на редовното време Емил Нину допусна грешка в центъра на защитата и позволи на Дарко Йевтич да оформи крайното 2:2.

В следващата си контрола след два дни Левски се изправя срещу словашкия Спартак Миява.