Ливърпул с драматично класиране за ФА Къп (видео)

23:33
Ливърпул елиминира много трудно Болтън Уондърърс в преиграването от 4-ия кръг на ФА Къп.

Мърсисайдци се наложиха с 2:1 като гост над тима от Чемпиъншип и в следващата фаза на турнира ще се изправят срещу Кристъл Палас.

В герой за червените се превърна Филипе Коутиньо, който донесе успеха с прекрасен гол в добавеното време.

Болтън поведе в 59-ата минута с попадение от дузпа на ветерана Ейдур Гудьонсен, но в 86-ата минута Рахим Стърлинг изравни.

Стартови състави:

Болтън:
Лонъргън, Мокси, Милс, Уетър, Рим, Фийни, Данс, Дервит, Клоуг, Гудьонсен

Ливърпул: Миноле, Кан, Шкъртел, Сако, Маркович, Алън, Джерард, Морено, Лалана, Стърлинг, Коутиньо

Болтън - Ливърпул 1:2
1:0 - Гудьонсен (д.), 59'
1:1 - Стърлинг, 85'
1:2 - Стърлинг, 90'

Strongman
05.02.2015 12:06

Честита победа, изиграхме страхотен мач, а Болтън показаха, че са "симуланти", "мишки" и "дървари" *cigarette**wink**beer*!!

SantiCazorla19
05.02.2015 11:22

.... и както каза Карамел... От бързане пропуснах една дума. *joking*

05.02.2015 11:21

Заслужено Ливърите обърнаха Болтън. След три греди, незаслужена дузпа за домакините и тотална доминация от страна на червените особено през второто полувреме нямаше да е нормално да отпаднат. След червения картон знаех, че Ливърпул ако изравнят до 80-85 минута Болтън ще се огънат и Ливърите ще ги праснат с втори гол. Ако не беше в редовното щеше да е в продълженията. Честито класиране ! Мача с Кристъл Палас е троен отвсякъде. Лондонските орли в последно време са в добра форма и както Карамел да гостуваш на Палас си е кофти работа.

04.02.2015 23:40

Болтън са от 66тата минута с човек по-малко....щеше да е малко странно ако Пуул не ги бяха отстранили....

martyyyLFC
05.02.2015 00:05

Зещото Алън бе на терена... И играхме първо 11-10 и след изгонването 10-10 , единстраното което направи е да бъде потърпевшия при нарушението за втория жълт ..

skivur
04.02.2015 23:44

Аз се чудя защо не ги надиграхме още преди това?Ние винаги действаме така.Мъка,мъка и пак мъка.С човек повече ги надиграхме,но тези греди ни отказваха и отказваха.Пак се радвам,защото до преди два,три сезона тоя мач беше загубен.Сега характера е на лице и се видя,че за 5 минути е възможно всичко.Класата на футболистите си каза думата.

Rasho79
04.02.2015 23:39

Този гол опровергава тези, който твърдяха, че Коуиньо нямал хубав и плътен удар!

Fabars
05.02.2015 10:08

И аз това се канех да питам.

ComsteR
05.02.2015 01:53

Добре обясни ми, каква плътност има този, фалцов удар?

LiverpoolNiki
04.02.2015 23:37

Как ме е яд за феновете на Челси (тези, които писаха по надолу), че не им направихме кефа да отпаднем *lol*

martyyyLFC
04.02.2015 23:35

Охххх какъв гоооооол !!! Коутиньоооооо , това момче може да стане легендаа!

skivur

Оххххооооооооо Коутиньо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

martyyyLFC
04.02.2015 23:31

Добрее , браво на Стърлинг а паса на Джан уникален !

Blue_Vampire
04.02.2015 23:26

Айде и вие да усетите малко на нас кво ни е като ни режат !!! Честито отпадане , въпреки че има време не виждам друг край , най-вече заслужена победа на Болтън

Kireto1232
05.02.2015 12:26

Мерси знам ,че е тегаво но се надявам да ги отсраним *wink* ,знам ,че с Пардю на чело на Палас е още по-трудно сега но все си мисля ,че сме по класния отбор *wink* !

caramell
05.02.2015 10:39

Да си гост на Палас в последно време си е кофти работа , но пък последния път се издъниха там така , че всичко е възможно. Иначе честита победа.

sindikata3

Честита и на теб победа на болтън хейтърче да спинкаш спокойно сега моето дете нани нани челси фенче,душичка мамина!Браво на момчетата показаха характер с тия дървари!

Kireto1232
04.02.2015 23:43

С кое са заслужили с играта ,че контузиха половината ни отбор или че симулираха за дуспа ? Като цяло си взеха това ,за което отиодха *wink* Ливърпул и заслужено е 5 кръг а за гола на Коу ,бижу само това може да се каже ,и нека БР се замисли да пуска Емрето и в халфовата линия ще изпуснем егати халфа ,това момче с тия пробиви ми напомня на ЯЯ Туре ,Стъридж си личи ,че още не е в кондиция но това е нормално 5 месеца го нямаше на терените очаквам с Евертън да изиграе 90 мин *wink* но може и да не съм прав !! И Чесита победа сега наред са Кристъл Палас !

sindikata3

хейтърче какво стана ве антифутболно фенче уохохохохох палячо малък!

skivur
04.02.2015 23:30

*lol**lol**lol**lol**lol**lol**lol**lol**lol**lol**lol*

martyyyLFC
04.02.2015 23:29

Най-малко пък заслужена победа... Гол от дузпа след откровенна симулация , ливърпул доминира във всяка една фаза на мача , болтън играят селски груб футбол ритат на ред , имат червен картон ... Да тръгнало е към победа , но не е заслужена

Notlike
04.02.2015 23:28

Какво ви режат бе, приятелю? Че Коста не го изгониха за 2 умишлени настъпвания или че подариха на Азар дузпа?

Dontspeak
04.02.2015 23:11

Хахаха сега ревете за тази дузпа, ама когато ние феновете на Челси ревяхме за дузпа пак в положение с Шкъртел - това било в реда на нещата и нямало нарушение... Айде отпадайте ...

sindikata3
04.02.2015 23:12

я бегай от тук ве хейтърче малко

iNToxicaTioN
04.02.2015 23:08

И съдията, и това малко хюмне, трябва да ги накажат ...

Дано Стъридж не влезе в игра, че тея балъци ще го контузят по бързата процедура.

martyyyLFC
04.02.2015 23:07

Олеле боже ... Давай вкарай Борини , нека Стъридж си седи на пейката ... Шматка

Notlike

Какви са тези съдии, дето са свирили на село?! Каква е тази дузпа! Той прави посока в едната страна, тоя пада на другата...ебахти "дузпата"

Salient
04.02.2015 23:05

Не бих отсъдил дузпа за това, но съм виждал дузпи отсъдени и за по-малко.

luiz_lfc
04.02.2015 22:43

Дано ги бием във редовното време че важните мачове идват един след друг...

Livera88
04.02.2015 22:35

Алън много статичен незнам дали 1 път барна топката...Очертава се много труден мач !

04.02.2015 22:34

Като цяло имахме положения,които отново не реализирахме.Най-чистото е на Стърлинг естествено-греда.Затварят се много и няма много празни пространства.

nkrumov
04.02.2015 22:04

Защо сега има тема за Ливърпул? Точно човек свикне със ситуацията, а вие пускате пак.

skivur
04.02.2015 21:48

Подаряваме Джо Алан!!!!!Спешнооо!Готов за по -малко от минута да прецака отобра си!