Масов бой спря контролата на Левски

18:51
Контролната среща на Левски с арменския първенец Улис в Турция беше прекратена в 61-ата минута, след като на терена настана масов бой между футболисти и представители на щабовете на двата клуба. До този момент българският тим губеше с 1:2.

В тази 61-ата минута се стигна до спречкване между Веселин Минев и футболист на съперника, като защитникът на сините беше ударен. След това на игрището излязоха резервите, треньорите и всички останали представители на клубовете. В един момент човек от арменския щаб събори Владимир Гаджев на земята и след това настана ритане и блъскане.

Валери Домовчийски беше точен за българите от дузпа в 13-ата минута. Наказателният удар беше отсъден за задържане на Луис Педро. След посочването на бялата точка възникна разправия между футболистите, при която играч на арменците удари Владимир Гаджев, но реферът не го изгони.

Съперникът изравни две минути преди почивката чрез Шимбамба, който стреля сравнително слабо, но топката мина през ръцете на Боян Йоргачевич. Сините допуснаха втория си гол в 57-ата минута, когато влезлият като смяна Давид Хурцидзе заби топката под гредата с красив удар с левачката.