Милан възкръсна срещу Парма (видео)

23:37
Отборът на Милан се върна на победния път и прекъсна серията си от пет мача без пълен успех, след като се наложи с 3:1 като домакин над Парма.

Росонерите излязоха напред в резултата в 17-ата минута, когато Жереми Менес се разписа от дузпа. Малко по-късно обаче бившият футболист на гранда от Милано Антонио Ночерино възстанови равенството.

В 57-ата минута Жереми Менес отново осигури предимство на Милан. Крайният резултат оформи Кристиан Дзакардо в 76-ата минута.

Така Милан се изкачи на 9-о място в класирането с 29 точки, докато Парма остана закотвен на дъното с едва 9.