ЦСКА спечели и третата си контрола в Турция

17:12
ЦСКА записа минимална победа с 1:0 над Шльонск Вроцлав в контрола, която бе част от предсезонната подготовка на двата тима.

Армейците могат да съжаляват, че не се поздравиха с по-изразителен резултат, тъй като пропиляха доста положения. Играчите на Стойчо Младенов можеха да решат всичко в своя полза още през първата част, когато късметът на няколко пъти не бе на тяхна страна. При най-интересните ситуации Жуан Фелипе нацели греда, а гол на Николич не бе зачетен. Все пак ЦСКА стигна до попадение, което бе редовно. То бе дело на Маркиньос, който в 34-ата минута засече центриране от корнер и прати топката в мрежата на поляците.

След почивката българският тим продължи да бъде по-активен, като единствено в края на мача играчите на Шльонск създадоха няколко интересни положения, като дори и техен гол не бе зачетен заради засада.

Така ЦСКА спечели и третата си контрола на турска земя.