Левски смаза шампиона на Азербайджан

22:07
Отборът на Левски постигна категорична победа над шампиона на Азербейджан. „Сините” се наложиха с 3:0 хитът в тазгодишното издание на Лига Европа – Карабах.

Капитанът днес Валери Домовчийски (7-ма и 46-та) отбеляза два гола, а Антонио Аниете се разписа за крайното 3:0 в 50-ата минута. Домо откри също от бялата точка в 7-ата минута, а в 46-ата минута удвои.

Двамата вратари на “сините” Пламен Илиев и Боян Йоргачевич пък се отличиха с по една спасена дузпа.

Следващата контрола на Левски е срещу носителя на Купата на Молдова Милсами.

ЛЕВСКИ - КАРАБАХ 3:0

1:0 Домовчийски (7-д) 2:0 Домовчийски (46) 3:0 Аниете (50-д)

ЛЕВСКИ (4-1-4-1): Пламен Илиев (50-Боян Йоргачевич), Роман Прохазка, Борислав Стойчев, Емил Нину, Сашо Александров (82-Галин Ташев), Стефан Велев, Мигел Бедоя, Антонио Аниете (70-Б.Цонев), Луис Педро (46-Наджиб Амари), Божидар Краев (80-Владислав Мисяк), Валери Домовчийски (63-Илия Димитров)