ЦСКА с нова победа в Турция, надви Металист Харков

17:18
ЦСКА спечели и втората си контрола на турска земя. Днес армейците победиха с 2:1 четвъртия в украинското първенство - Металист Харков.

Жуан Фелипе откри резултата в 39-ата минута, след като завърши страхотна атака на отбора, в която дейно участие взе и новото попълнение - Фортес. Последният обаче е с вина за изравнителното попадение за Металист, след като извърши нарушение срещу Кобин в края на първата част. Реферът отсъди дузпа, а потърпевшият бе точен от бялата точка.

Орелиен Йоахим и днес се отчете с гол, след като оформи крайния резултат пет минути преди края. Армейците могат да съжаляват, че не се поздравиха с по-изразителен резултат, тъй като пропиляха още няколко добри положения.

Дебют за ЦСКА направиха двамата вратари Уваренко и Ел Харуби, като последният получи червен картон, но заради приятелския характер на срещата той остана в игра до края на мача.

slavcho.slavchev.7
24.01.2015 01:59

Хубава победа срещу добър отбор 4 7 има ли значение в каквото и криза да се намира Украйна пак първенството им са с класи над българското и отбор от средата на класирането в украйна за на нивото на топ отборите Лудогорец,цска и литекс !!!! А за подуенските ни приятелки абонати само да напомня че до преди месец ктб -дпс бе спонсор на баскетболния им отбор , пеевски от дпс им даваше заеми ,Божидар Искренов бе в листата на дпс а Ахмед доган непрекъснато се хвалеше и присъстваше на герена

golemiq_geshan
23.01.2015 12:44

Ясно е , че в момента украинския футбол , поне в по - малките отбори , е в тотален застой ... Като изключим трите отбора на върха , останалите са доста под обичайното си ниво , дори и Днипро изобщо не впечатлява , самия факт , че Черноморец изнесе толкова силен сезон миналата година в Европа , а сега имат 3 победи от 13 мача в Украйна и също така отпаднаха в Лига Европа позорно от ФК Сплит , да добавим и траичното представяне на Металист с 6 загуби от 6 мача в групите ... Все пак една победа за самочувствие за ЦСКА , но тя далеч не означава нищо , важни са мачовете в А група

gQg
23.01.2015 12:29

До коментар [@comment 1752524] от [@user bacardy_breezer]:

Металист Х. са 7ми, но са с 2 мача и 3т. по-малко от 4-я.

RVP_Reus_9
23.01.2015 12:23

На това класиране Металист са с 12 мача, а те са с 13 в момента и се намират на 4-то и с мач по-малко от другите. Радвам се, че бихме Металист, все пак са един доста добът отбор.

П.С. Още помня гола на Тайсън в ЛЕ срещу Розенборг. Много наподобяваше на този на Ван Бастен. *smile*

23.01.2015 12:27

Сериозно ли на храниш, че сме турци, при положение, че си фен на Ст. Паули (най-комунистическия и гейски отбор в света) ?*lol**lol**lol*

bacardy_breezer
23.01.2015 08:57

До коментар [@comment 1752492] от [@user miro211]:

В класиранията на Уинър също са 7ми.

deitona22
22.01.2015 23:13

Колко са до този момент чужденците в ЦСКА и Лудогорец ?

putopalo
22.01.2015 22:26

Дано да няма хора повярвали че сесека са готови за европата,след приятелските мачлета в турция