ЦСКА с минимална победа над немци от Втора Бундеслига

17:10
ЦСКА записа минимален успех с 1:0 над немския Аален в първата контрола на "армейците" в Турция.

Единственото попадение в мача отбеляза Орелиен Йоахим, който бе точен от дузпа в 20-ата минута. Националът на Люксембург обаче пропиля още няколко отлични положения през първата част и по този начин пропусна възможността да убие интригата в мача.

Първата част ще се запомни и с това, че реферът отсъди дузпа и за немския тим, която обаче бе доста спорна. Якоб Дивиш показа класа и спаси удара от бялата точка.

След почивката треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов смени почти всичките си играчи, но до нов гол така и не се стигна. Неофициален дебют за 31-кратните шампиони на България направиха новите попълнения Фортес (започнал като титуляр), Бъркляча и Николич (появили се през втората част).