Лудогорец завърши наравно с Динамо Москва

19:33
Лудогорец завърши наравно 1:1 в приятелски мач с Динамо Москва, който се състоя в турския курорт Анталия.

Двата тима си размениха по един гол през двете полувремена. В 35-ата минута Матийо Валбуена изпълни по страхотен начин пряк свободен удар и не остави никакви шансове на Владо Стоянов, откривайки резултата в полза на Динамо. След по-малко от час игра Марселиньо изравни резултата с удар от около 10 метра. С асистенция се отчете Кайсара.

Разградчани могат да съжаляват, че не се поздравиха с успех, тъй като пропиляха няколко доста добри положения. Иначе наставникът на Лудогорец Георги Дерменджиев изигра двете части с два различни състава, с цел да даде шанс за изява на възможно повече играчи.