Сенегал обърна Гана (видео)

20:29
Националният отбор на Сенегал постигна минимална победа с 2:1 срещу Гана в първи мач от група "С" на турнира за Купата на африканските нации.

Черните звезди излязоха напред в резултата в 14-ата минута, когато Андре Аю се разписа от дузпа. През второто полувреме обаче лъвовете на Теранга сътвориха пълен обрат. Първо Маме Диуф възстанови равенството в 58-ата минута, а резервата Муса Соу оформи крайното 2:1 в третата минута на даденото от съдията продължение.

Така Сенегал временно оглави група "С". По-късно тази вече Алжир се изправя срещу Република Южна Африка.