Астън Вила - Ливърпул 0:2 (видео)

19:20
Ливърпул записа победа с 2:0 при гостуването си на Астън Вила. Точни за успеха на червените бяха Фабио Борини и Рики Ламбърт.

viler
18.01.2015 09:19

WInner наистина са се постарали да ни дадат само най-важното от мача *lol* *lol* *lol*

shoshibgFB
18.01.2015 08:22

Снимката и трите реда къртят, браво winner, евала! Сигурно и Сусо е направил голям мач, нали?

Иначе браво за победата, Вила ни съсипаха второто полувреме, хубаво че не знаят къде е вратата в момента. Защитата пак я кара на вода и молитва, отпред по-добре, Боринката тича кат муха без глава ама за световно...абе въобще, далече сме. Честита победа!

Kireto1232
18.01.2015 14:28

Е какво са ни съсипали нищо не играеха Вила ....

scouser_pool
18.01.2015 02:38

То и аз не съм много възхитен от мързела на Уинър напоследък, още повече , че пропускат често трансфери и реални слухове за интересни млади играчи а гледат да пишат само за топ звездите къде щели да ходят за 100 млн. ,с кой са скъсали...но специално за такава тема никога не съм чел кой в коя минута какво положение е направил примерно, само да си я има темата преди мача ще е добре и голмайсторите записани + клипче

Duhcheto_messi
17.01.2015 22:05

А вие от къде сте сигурни, че уинър изобщо знаят, че Сусо вече не е играч на Ливърпул? Те дори не са публикували статия за Сусо, така че е напълно възможно изобщо да не знаят за този трансфер *lol**lol*.

luiz_lfc
17.01.2015 21:55

Добре темата е къса ама пък и Сусо за картинка да сложите при положение че дори вече не играе за нас...

Kireto1232
17.01.2015 21:24

Добре е ,че записваме силна серия да не изоставаме ,че и Светците ме притесняват много са добри в защита ..

bengami
17.01.2015 21:13

Оха, ще се чете с интерес до сабален. То бива бива мързел, ама тва вашето на нищо не прилича. Не съществуват само Юнайтед, Челси, Реал и Барса. ОК, не си направил статия, но защо се излагаш да правиш такава за 2 реда и снимка на Сусо, който вече е в Милан?! Сусо да напишеш в гугъл, тая снимка ще ти излезе ...

Rasho79
17.01.2015 20:18

Как успяхте да напишете цели два реда?

jimidim
17.01.2015 20:13

Все по рядко влизам тук,имено заради различния аршин на екипа.Тук тъемата е от 2 изречения,на Палас е само от едно,докато я вижте тази на Юнайтед....Колосалната победа над световния колос КПР.Само дето няма разбор минута по минута.