Кристъл Палас обърна Тотнъм (видео)

21:36
Отборът на Кристъл Палас постигна драматична победа с 2:1 като домакин на Тотнъм в мач от 21-ия кръг на английската Висша лига.

След нулево първо полувреме, Хари Кейн откри резултата в полза на шпорите в 49-ата минута. В оставащото време до края на двубоя обаче възпитаниците на Алън Пардю показаха силна игра и сътвориха пълен обрат. Първо Дуайт Гайл възстанови равенството в 69-ата минута след спорна дузпа, а 10 по-късно Джейсън Пънчън се разписа за крайното 2:1.

С успеха си Кристъл Палас изплува от зоната на изпадащите, за да се изкачи до 15-о място в класирането с 20 точки, а Тотнъм остана на 5-а позиция с 34.