Бастия с героична победа срещу ПСЖ (видео)

20:04
Френският шампион Пари Сен Жермен допусна шокираща загуба при гостуването си на Бастия в мач от 20-ия кръг местната Лига 1. Парижани пропиляха аванс от два чисти гола, за да запишат поражение с 2:4.

Лукас Моура откри резултата в полза на столичани в 10-ата минута, а малко по-късно Адриен Рабио покачи на 2:0. Домакините обаче не паднаха духом и сътвори истински подвиг. Рияд Будебоуз върна едно попадение от дузпа в 32-ата минута. Равенството бе възстановено в самия край на първото полувреме, когато Франческо Модесто се разписа за 2:2.

През второто полувреме в ролята на главно действащо лице влезе атакуващият полузащитник Жулиан Палмиери, който реализира два гола за героичната победа на Бастия ('56, '89).

По този начин ПСЖ остана на 3-о място в класирането с 38 точки, на 3 от едноличния лидер Олимпик Марсилия. Бастия пък изплува от зоната на изпадащите и вече заема 14-а позиция с 21 пункта.

scouser_pool
11.01.2015 22:45

В ПСЖ нищо им няма на нападателите просто халфовете не правят играта както трябва разчита се на центрирания и индивидуални пробиви иначе нападателите са си ок ако им дават по-добри топки...ако го няма Верати , а и Матуди центъра го губят това се доказа не малко пъти този сезон...докато Ливърпул нападателите им са си пълна дупка иначе се създават положения Борини+Ламбърт+Бало= 4 гола , само Кавани има сигурно около 15 :Д Ибрата и той толкова

Momchil_92
11.01.2015 01:12

един мой приятел беше объркал и беше пуснал за Бастия вместо за ПСЖ , но уви го издъни друг мач

sakata_97
10.01.2015 21:43

Не вярвах че ПСЖ са толкова зле ама явно прости са си слабички.От 0:2 да допуснеш такъв обрат от такъв отбор като Бастия е срам за ПСЖ*confused*

one1win
11.01.2015 12:26

Днес, ако Лион бият изпреварват Марсилия с 1 точка и 4 пред ПСЖ.

golemiq_geshan
11.01.2015 12:13

От Марсилия ?! Все едно от Байерн са на 3 точки ... Просто е въпрос на време след като продадоха Валбуена да си тръгне и Аю , който е невероятен и ако го тренира голям треньор ще стане уникален играч , но е мързелив , липсва му мотивация и увереност , където може да придобие другаде и Марсилия умират съответно !

ApricotGarden
11.01.2015 11:30

Слаби, слаби и пак са само на а 3 точки от Марсилия.

10.01.2015 20:46

Имаше там един дет ми приказваше преди мача с Барса на ПСЖ на кампа , че ПСЖ имали шанс , че били добър отбор , аз кат му говорех че тая година не са същите скоусер ли моусер ли той майтап си мисли ...

11.01.2015 17:08

Един и същ е проблема - ПЛЯВА и в двата отбора , с моменти проблясъци , които се издига нагоре благодарение на някой друг , а и явно не знаеш колко по - лесно е да играеш добре когато хората около теб са във форма , отколкото когато няма кой да блесне и да вдъхнови отбора , тва си е твой проблем !

11.01.2015 12:49

Ахах проблемите на Ливърпул и ПСЖ са съвсем различни дори не си близко

11.01.2015 12:14

Точно ПСЖ са едно към едно с твоя Ливърпул от миналата година и от тая !!! По 1 супер добър играч в двата състава - Суарез и Ибра и другото абсолютен пълнеж ! Когато единия го няма , а в случая другия не е в най - добрата си форма и увисват от всякъде !

10.01.2015 22:18

Ако имаш предвид мен аз не съм отричал и не отричам въобще , че са извън форма*silent* Но твърдя , че са класен отбор , който може да влезе в релси да да не би да не са?Основния проблем при тях го виждам е , че няма добра връзка между нападение и халфове където без Верати или Матуиди нещата куцат ...прекалено много се разчита на индивидуални действия като се правят атаките заради което на малките отбори във Франция трудно вкарват, а те вече играят по различен начин срещу тях от преди 1,2 сезона...иначе твоите определения от типа "жалки" и т.н. са далеч от истината