Милан отново падна на колене пред Сасуоло (видео)

18:09
Милан загуби от Сасуоло с 1:2 на "Сан Сиро" в среща от 17-я кръг на Серия А.

Главен съдия на двубоя бе Марко Ди Белло.

Преди почти година, на 12-ти януари 2014 година, Сасуоло отново хвърли бомбата в сблъсък с росонерите, като тогава резултатът бе 4:3 в полза на скромния клуб.

В онзи мач герой за Сасуоло бе Доменико Берарди, забил 4 гола. Сега нападателят бе по-скромен, той се записа с две асистенции.

Следобедът започна добре за домакините. Защитата на Сасуоло не изчисти добре едно центриране, предназначено за Ел Шарауи. Топката стигна в краката на Андрея Поли, който с плътен удар от близка дистанция преодоля противниковия страж.

В 28-та минута обаче Берарди удиви с красиво извеждащо подаване, извело Никола Сансоне сам срещу Диего Лопес. Последва силен удар, който попадна в долния десен ъгъл на вратата.

Ломбардският клуб бе съкрушен в 67-та минута, когато Берарди центрира от корнер, а Симоне Заза засече топката и с мощен шут пласира кълбото в горния десен ъгъл на Лопес.

Така бе оформен и крайният резултат. Лош старт на 2015 година за Милан.