Сити с драматичен обрат срещу Уензди, Милнър герой за гражданите (видео)

19:08
Манчестър Сити победи Шефилд Уензди с 2:1 на стадион "Етихад" в среща от третия кръг на ФА къп.

Кукумявките, които се подвизават в Чемпиъншип, откриха резултата в 14-та минута с гол на Атдхе Нухиу.

До 66-та минута гостите от Стоманения град удържаха преднината си и бяха на път да хвърлят бомбата.

Тогава обаче Джеймс Милнър изравни резултата. В последните секунди отново бившият футболист на Нюкасъл и Астън Вила се разписа и така Сити избегнаха възможността да отидат на преиграване, което щеше да се проведе на "Хилзбъро".

Състави:

Манчестър Сити: Кабайеро, Саня, Коларов (75 - Клиши), Мангала, Боята, Лампард (61 - Силва), Милнър, Туре, Навас, Фернандо, Йоветич (61 - Насри)

Шефилд Уензди: Къркланд, Ловенс, Диелна (85 - МакКейб), Лийс, Семедо, Лий, Магхоба, Палмър, Елан, Нихиу (75 - Магуайър), Мей (66 - Лавъри)