Две дузпи не стигнаха на Ливърпул за успех над Лестър (видео)

19:06
Две дузпи през първото полувреме не помогнаха на Ливърпул да победи последния в класирането на английската Висша лига Лестър и двубоят на "Анфийлд" завърши наравно 2:2.

Стивън Джерард даде аванс от два гола на мърсисайдци преди почивката с две точни изпълнения от бялата точка, но въпреки това възпитаниците на Брендън Роджърс не успяха да удържат своя аванс и допуснаха изравняване след почивката.

Дейвид Нюджънт намали в 58-ата минута, а две по-късно Джефри Шлуп донесе равенството на лисиците.

the_joker
02.01.2015 14:13

Ливърпул са направо трагеди-комеди, колко са зле горките, даже за ЛЕ не можаха да се класират, Ливърпул потъва като титаник бавно и славно.

Luxury
02.01.2015 11:36

До коментар [@comment 1744677] от [@user vanko_liverpool]:

Лузърче слушай ме внимателно никога не съм се крил ако имаш предвид 12-13 годишните фенчета които са фенове само заради титлите но аз не съм от тези и е нормално да имаме поне 1 слаб сезон след толкова много години на трофеи и всеки сезон в топ 4.Няма отбор който да не претърпи спадове и ми кажи кога съм стоял в чуждите теми и хейтвал може би защото се избъзиках за дузпите ли ? никога не съм хейтвал в вашите теми може би това е 1-ят или 2-ят път когато АЗ пиша нещо такова в ваши теми и нека да ти припомня как вие постоянно хейтвахте в нашите теми и ни се бъзикахте през миналият сезон а преди това ви нямаше никакви но както и да е не искам да се разправям тука с компютърни отворковци нито ще ти коментирам думата ''боклук'' дали била епитет за мен или не но както и да е не искам да си губя времето в безмислени разговори и спорове хайде жив и здрав.*wink*

lazera0
01.01.2015 21:53

Джерард като не играе Ливърпул играят по-добре

radunchu
01.01.2015 21:52

Първата дузпа без коментар... и на Роналдо не дават такива..

Don_Joe
01.01.2015 21:47

Не можем да водим с 2:0 на "Анфийлд" срещу Лестър и в крайна сметка да изгубим 2 точки .. *confused**cigarette*

ceco06
01.01.2015 21:14

ХА! а в статията за предният мач съм бил говорел празни приказки като не съм гледал мача-еми явно клипа от него мач ми бе достатъчен, за да позная, че срещу по-концентриран съперник Пуул трудно ще повтори резултата от мача със Суонзи /в който те сами се биха на Анфийлд/...

scouser_pool
01.01.2015 21:38

Ливърпул в момента са във фаза , в която редуват силен със слаб мач и ще отмине чак след 1,2 месеца. Не е кой знае какво чудо ,че в един мач играят добре и в следващия зле както и всеки друг отбор във ВЛ

Kireto1232
01.01.2015 21:26

Май беше прав !

Captain_Vidic
01.01.2015 20:28

Дайте още 5 дузпи на Slippy G , може да успеят да бият последния *cigarette* Джерард = НУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУЛА *beer*

kibo1992
01.01.2015 20:17

Променяй всеки мач играчите и чакай да стане нещо....

Kireto1232
01.01.2015 20:19

Точно ,просто няма как да водиш с 2 гола срещу последния във Висшата лига на твоя стадион и и да те изравнят и да те надиграят ,просто сме адски зле и ме е яд ,че ги гледах и се замислям дали верно ще завършим в топ10 !!

Kireto1232
01.01.2015 20:02

За пореден път ,уникално слаб Ливърпул !!!

Luxury
01.01.2015 19:46

И със измислени дузпи немогат да бият....*lol**lol**lol**lol**lol**lol**lol**lol*

flippy_tennis
01.01.2015 19:15

Невъзможно трагичен Ливърпул.Просто са ужасяващо слаби.

aa2
01.01.2015 19:14

Първата дузпа е повече от смешна.Втората е много спорна, защото реално играча на Лестър няма никакво намерение да играе с топката(с ръката си), ръката му се движи към тялото му, удара е от адски близо и топката не се движи директно към вратата, с други думи не спира голова опасност.Все пак според мен правилно е свирена дузпа.Хубавото тук е, че справедливостта е възтържествувала.
Не знам напоследък какво става, но ''мъниците'' започнаха много да мъчат ''големите''.Само не знам дали ''големите'' са станали адски слаби или ''малките'' са станали по-силни.Ще видим.